Prekių katalogas

Masažiniai akupresuros klimėliai

 • Masažiniai akupresuriniai kilimėliai yra puikus pasirinkimas, norint sumažinti raumenų skausmus ir pagerinti kraujotaką. Juos paprasta naudoti tiesiog namuose, o teikiamą naudą nedelsite pajusti. Ši alternatyva masažui ir atpalaiduojančioms procedūroms. Šie kilimėliai yra universalūs ir tinka naudoti visiems, nepriklausomai nuo amžiaus ar svorio.

  Masažinių kilimėlių paviršius yra padengtas specialiais antgaliais, skirtais taškiniam masažui. Jie veikia akupresūros, kuri kaip sveikatos ir savijautos gerinimo metodas žinoma nuo seno, principu. Atsigulus ant kilimėlio yra spaudžiami tam tikri taškai, o tai padeda atpalaiduoti įsitempusius raumenis, skatina kraujotaką ir taip pagerina viso organizmo aprūpinimą maistinėmis medžiagomis.

  Jei ieškote paprasto ir patogaus būdo namuose pasimėgauti akupresūra, rinkitės kilimėlius. Masažiniai kilimėliai gali būti naudojami įvairiais būdais: ant jų galima gultis ir nugara, ir pilvu, taip pat galima panaudoti kilimėlį kaip pagalvę, jis tinka net ir skruostų masažui atlikti. Daugiau dėmesio skirkite probleminėms sritims ar laikiniems negalavimams spręsti, nes čia kilimėlis taip pat gali būti naudingas.

  Masažo kilimėliai gali būti naudojami tiek periodiškai, kai kyla poreikis, tiek ir nuolat. Vis dėlto svarbu nepersistengti, pradėkite naudoti masažo kilimėlį nuo trumpesnių laiko intervalų ir juos pamažu ilginkite – taip kūnas spės priprasti prie taškinio masažo. Kilimėlis efektyviai padeda atsipalaiduoti ir pagerina miego kokybę. Taškinis masažas gerina kraujotaką, tad išvengiama galūnių šalimo ir tirpimo.

  Spaudimas įvairiuose kūno taškuose padeda įveikti raumenų, galvos ar nugaros skausmus. Dėl to kilimėlį tikrai pravartu turėti ir naudoti tiems, kurie dėl darbo pobūdžio susiduria su nugaros skausmu ar įvairiais patempimais.

  Masažiniai kilimėliai yra puiki dovana sau ar artimam žmogui. Tai paprastas ir patogus būdas užsitikrinti geresnę savijautą, skirti laiko sau. Atsipalaidavimas ir geresnė savijauta suteikia daugiau produktyvumo ir užtikrina gyvenimo kokybę. Be to, masažas gerina kraujotaką ir organizmo aprūpinimą, todėl ilgainiui tapsite sveikesni, turėsite stipresnį imunitetą. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų masažinių kilimėlių pasirinkimą, o taip pat siūlome ir pagalvėles bei kitus akupresūros masažui reikalingus priedus.