Prekių katalogas

Parafino vaškas

 • Kaina 999  su PVM
  Kaina 399  su PVM
  Kaina 399  su PVM
 • Parafino vaškas naudojamas įvairioms SPA ir grožio procedūroms. Parafinas turi ne vieną naudingą savybę, todėl yra naudojamas tiek rankų, tiek kojų odos priežiūrai, atliekant manikiūro ar pedikiūro procedūras, o taip pat ir įvairiems raumenų skausmams malšinti. Vaškas minkština odą, drėkiną ją ir puoselėja maitinamosiomis savybėmis, o kartu parafinu veikia kompleksiškai. Parafino vaškas puikiai tinka atsipalaidavimui, terapinėms procedūroms ir efektyviai minkština odą bei gerina jos būklę tokiose probleminėse zonose kaip pėdos, rankos, alkūnės.

  Dažniausiai parafino vaškas naudojamas įvairioms vonelėmis. Jis yra bekvapis, todėl tokias voneles terapiniais tikslais galima praturtinti vertingaisiais aliejais. Parafino vaškas veikia atverdamas odos poras, švelniai šveičia ir padeda pasišalinti negyvoms odos ląstelėms, atpalaiduoja ir maitina odą. Tai puoselėjamoji procedūra, kuri odai grąžina dailią išvaizdą, padeda kovoje su pirminiais senėjimo požymiais.

  Vonelės rankoms bei kojoms dažnai yra naudojamos atliekant pedikiūrą ar manikiūrą, nes padeda greitai suminkštinti odą. Maitinamasis poveikis gaivina odą, todėl iš karto po procedūros ji atrodo skaistesnė, šviesesnė ir gaivesnė. Šiltas parafino vaškas gerina kraujotaką, atpalaiduoja įsitempusius raumenis ar sąnarių sąstingį, esant uždegimui šiluma taip pat veikia teigiamai.

  Kosmetinis parafino vaškas gali būti praturtintas įvairiomis medžiagomis: vitaminais, kolagenu, vazelinu ar kt. Dėl šilumos naudingosios medžiagos geriau įsiskverbia į odą, pasiekia gilesnius jos sluoksnius. Taip odai suteikiamas reikalingas maitinimas iš išorės, procedūros metu ji puoselėjama ir pamaitinama, todėl greitėja regeneraciniai procesai, pagerėja išvaizda. Parafino vonelės padeda įveikti šiurkščios odos problemas, padeda atsinaujinti odos apsauginiam sluoksniui.

  Parafino vaškas yra skirtas profesionaliam naudojimui grožio salonuose, tačiau jį galima naudoti ir procedūroms namuose. Jei noritemėgautis procedūromis namuose, patartina įsigyti specialią parafino vonelę, kurios naudojimas itin paprastas. Nuolatinės procedūros padeda pastebimai pagerinti odos būklę, suteikia jai minkštumo ir sveiką išvaizdą, padeda geriau apsisaugoti nuo išorės veiksnių.

  Grožio salonams parafino vonelės yra puikus būdas paįvairinti grožio procedūras. Šiluma veikia atpalaiduojančiai – tai puiki terapinė priemonė, o papildoma nauda odai patiks klientams ir leis lengviau atlikti kitas procedūras.