Prekių katalogas

7 priežastys, kodėl masažinį krėslą turėtumėte naudoti savo namuose

 • 7 priežastys, kodėl masažinį krėslą turėtumėte naudoti savo namuose

  Jau ne vienerius metus daugybė žmonių kasdien vis daugiau laiko praleidžia savo namuose, kur ne tik rūpinasi buitimi, ilsisi ir pramogauja, tačiau taip pat ir dirba. Ir tai tikrai ne kiekvienam yra paprasta. Todėl, kad ir ką darytume leisdami laiką namuose, turime pasistengti atrasti pusiausvyrą – tiek fizinę, tiek ir psichologinę. Taigi, kas jūsų manymu galėtų praversti? Esate teisūs! Tai masažinis krėslas!

  1. Veiksminga priemonė dirbant nuotoliniu būdu

  Nesibaiminkite dirbti nuotoliniu būdu, jei tai leidžia jūsų konkreti situacija ir darbo pobūdis. Taip sumažinsite daugybę nepatogumų ir sutaupysite ne tik daug laiko, tačiau ir pinigų.

  Vis dėlto darbui namuose galioja savos taisyklės, todėl verta nepamiršti tinkamos darbo higienos, pavyzdžiui, laikytis darbo valandų, kasdien apsirengti - darbas su pižama ne visada padeda susikaupti, taip pat nepamirškite daryti pertraukų, kad pasikrautumėte energijos ir padidintumėte darbingumą.

  Kaip ir biure, verta atsitraukti nuo rašomojo stalo, ypač jei namuose neįmanoma susikurti ergonomiškos darbo vietos. O per pertrauką pagalvokite apie mankštą, tempimo pratimus ir masažą - pastaruoju galima mėgautis masažiniame krėsle.

  Masažas atpalaiduos pavargusį stuburą, pašalins raumenų sustingimą ir juos sustiprins. Vos kelios minutės masažiniame fotelyje atneša palengvėjimą, sumažina nuovargį ir suteikia energijos tolesniam darbui.

  2. Leidžia atsipalaiduoti ir pailsėti

  Jei jūsų vaikai didelę laiko dalį praleidžia namuose, galite imti sukti sau galvą, kaip praleisti šį laiką, kad vaikai nenuobodžiautų, o jūs dienos pabaigoje neprarastumėte visos energijos.

  Yra daugybė įvairios veiklos – nuo pasakų ar spalvinimo knygelių, iki stalo žaidimų, knygų skaitymo ar blynų gaminimo kartu su savo vaikais. Be abejo, verta įvertinti laiką, praleistą su šeima, juk laiko tam beveik nelieka, tačiau taip pat labai svarbu po to skirti sau akimirką poilsiui.

  Taigi, kai vaikai nueina miegoti ir namuose įsivyrauja ramybė, ateina laikas atsipalaiduoti ir pailsėti. Prieš miegą jums gali puikiai pasitarnauti masažinis krėslas, kuriame atliekamas atpalaiduojantis, itin malonus ir raminantis masažas, papildantis jėgas kitai dienai.

  3. Prisideda prie jūsų tobulėjimo

  Žinoma, kelias dienas per savaitę galite norėti praleisti ant sofos, valgyti spragėsius ir žiūrėti televizorių. Galite ištisas dienas praleisti prie kompiuterio žaisdami naujus kompiuterinius žaidimus.

  Tačiau šį laiką galite išnaudoti ir labai kūrybiškai, pavyzdžiui, dirbti prie naujų projektų, įgyvendinti savo idėjas, kurioms niekada neturėjote laiko, ir netgi investuoti į savo asmeninį tobulėjimą.

  Rinkoje yra daugybė internetinių išteklių, kurie gali padėti jums tobulėti. Galbūt atėjo laikas išmokti užsienio kalbą, įgyti naujų įgūdžių ar gauti sertifikatus, apie kuriuos visada galvojote.

  Tačiau, kad mokymasis būtų daug efektyvesnis, po kelių valandų verta padaryti pertraukėlę ir pasimėgauti masažine kėde. Po trumpo masažo grįšite prie savo kasdienių pareigų kupini jėgų ir energijos, o įsisavinti naujas žinias bus daug lengviau.

  4. Padeda atsigauti po tvarkymosi

  Ar jūsų spinta koridoriuje jau porą savaičių laukia, kol bus sutvarkyta? Tikriausiai praverstų nuvalyti ir langus, tada išlyginti drabužius ir sutvarkyti sodą. Spintoje taip pat yra daugybė daiktų, kurių nebedėvite.

  Tačiau tvarkymasis, dulkių siurbimas, skalbimas ar valymas gali išties nuvarginti. Po tokios įtemptos dienos reikės pailsėti. O geriausias pagalbininkas šioje situacijoje yra masažinis krėslas!

  5. Leidžia lengviau valdyti stresą

  Dabartinėje situacijoje, kuriai būdingas informacijos perteklius, kai gauname nebūtinai gerų naujienų, dar labiau didinančių stresą ir įtampą, rūpintis savimi tampa dar svarbiau.

  Taigi norint pasirūpinti savo vidine ramybe, nepanikuoti ir tinkamai tvarkytis su stresu, verta rasti akimirką sau. Akimirką atsipalaiduoti, pailsėti, pasimėgauti šilta vonia ar masažu masažiniame fotelyje.

  Tokioje situacijoje net kelios minutės atpalaiduojamojo masažo leis bent trumpam atitrūkti nuo problemų, išjungti mintis ir atpalaiduoti kūną bei protą. Tai puiki pagalbinė priemonė stresui įveikti. Masažo poveikis gerina nuotaiką, mažina nerimo jausmą ir išskiria endorfinus, kurie teigiamai veikia jūsų nuotaiką.

  6. Padeda po fizinių treniruočių

  Nors nuolatinis sėdėjimas namuose nėra palankus fizinei būklei, vis tiek galima išlaikyti gerą fizinę formą. Maža to, judėjimas ir treniruotės ne tik prisideda prie geros savijautos ir sveikatos, bet ir stiprina imunitetą.

  Internete galima rasti daugybę treniruočių režimų – namuose galite mankštintis lygiai taip pat, kaip ir lankant sporto salę. O po treniruotės, atliktos savarankiškai, galite pasimėgauti masažiniu foteliu - kaip maloniu raminančiu treniruotės užbaigimo akcentu.

  Ir jūs to tikrai nusipelnėte! Kaip ir po bet kokios fizinės veiklos, verta pasirūpinti raumenų regeneracija ir atsipalaidavimu, deguonies ir gyvybinės energijos atgavimu. Visa tai yra jūsų geros sveikatos bei puikios savijautos pagrindas.

  7. Efektyvi alternatyva įprastiniam masažui

  Masažinis krėslas gali būti puikus sprendimas tiems, kurie labai dažnai naudojasi masažuotojo paslaugomis, taip pat tiems, kuriems tiesiog reikia atsipalaiduoti, nori pasirūpinti savo fizine forma ir imunitetu.

  Masažinis fotelis leidžia atlikti tikslų ir neįtikėtinai malonų masažą savo namuose, kada tik norite ir be jokio kontakto su kitu asmeniu.
  Pasinaudokite masažinio krėslo teikiamais privalumais.

  Kaip matote, masažas masažiniame krėsle gali padėti atsipalaiduoti, atsiriboti nuo rūpesčių ir atkurti pusiausvyrą. Taigi, jei galvojate apie masažinį krėslą arba turite klausimų, nedvejodami kreipkitės į mus!