Prekių katalogas

Dirbtinio intelekto algoritmas masažiniame krėsle

 • Dirbtinio intelekto algoritmas masažiniame krėsle

  Dar prieš kelerius metus dirbtinis intelektas (DI) buvo siejamas su fantastiniuose filmuose naudojamomis funkcinėmis mašinomis, galinčiomis užvaldyti visą pasaulį. Tačiau nuo to laiko sulaukėme didelių pokyčių – dabar DI laikomas žmogaus galimybių išplėtimu.

  Mašininis mokymasis įsitvirtino visam laikui. Tokie pažangūs sprendimai jau pasitelkiami daugelyje kasdienio naudojimo prietaisų, o dabar jie taikomi ir masažiniame krėsle. Taigi, vertėtų pakalbėti apie tai, kaip veikia dirbtinis intelektas masažiniame krėsle ir už ką jis yra atsakingas.

  Kas yra dirbtinis intelektas?

  Dirbtinį intelektą apibūdina daugybė apibrėžimų. Tačiau šią sudėtingą technologiją galima apibūdinti kaip kompiuterių mokslo ir automatikos sritį, kurios tikslas - atkurti žmogaus mąstymo ir tikrovės suvokimo būdą taip, kad jį galėtų imituoti kompiuterių programos, sistemos ar mašinos.

  Be to, dirbtinio intelekto privalumas yra tas, kad jis, remdamasis surinktais duomenimis, nuolat tobulina savo algoritmus, taip pat optimizuoja ir pagreitina užduotis.

  Dirbtinis intelektas - tai dar vienas žingsnis siekiant žmones atleisti nuo kai kurių užduočių - ypač pasikartojančių - o tai savo ruožtu turėtų suteikti mums daugiau laiko atsipalaiduoti.

  Dirbtinis intelektas padeda mums vystyti technologijas ir automatizuoti procesus, kuriems atlikti dar visai neseniai reikėjo daugybės žmonių. Jis naudojamas nuo mokslinių procesų iki kasdienių daiktų, pavyzdžiui, išmaniųjų telefonų ir kompiuterių.

  Jo taikymas taip pat vis labiau populiarėja automobiliuose, kurie gali skaityti kelio ženklus arba automatiškai stabdyti prieš kelyje atsirandančias kliūtis. Taip pat vis sparčiau vystosi ir autonominių automobilių technologija.

  Pastaruoju metu gausu dirbtinio intelekto pritaikymo atvejų medicinoje - ar tai būtų robotai, padedantys prižiūrėti pacientus, ar medicininiai tyrimai ir analizė. Tačiau ne ką mažiau įdomus yra ir dirbtinio intelekto pasitelkimas masažiniuose krėsluose.

  Dirbtinis intelektas masažo krėsle

  Tai pirmas toks pažangus sprendimas rinkoje, kai masažiniame fotelyje panaudotas dirbtinis intelektas, kad būtų pasiektas tobula masažo patirtis.

  Specialiai „Fujiiryoki“ inžinierių sukurtas algoritmas leidžia realiuoju laiku optimaliai reguliuoti masažo intensyvumą, atsižvelgiant į faktinę masažinio krėslo aptiktą raumenų įtampą.

  Daugialypiai, sklandūs, tačiau gilūs masažuojančių rankų judesiai kaip niekada tiksliai imituoja žmogaus rankas.

  Žinoma, buvo siekiama sukurti masažą, kuo panašesnį į masažuotojo atliekamą masažą, taip pat pritaikytą prie šiuolaikinio gyvenimo būdo, kuris vis dar keičiasi. Tai daugelio bandymų ir diskusijų, kurias „Fujiiryoki“ komanda atliko su savo klientais, rezultatas.

  Todėl „Fujiiryoki JP2000“ masažo metu masažas ir jo intensyvumas keičiasi, kad visiškai prisitaikytų prie individualios raumenų įtampos ir efektyviai juos atpalaiduotų.
  Suprantame, kad visa tai gali skambėti kaip pasaka. Tačiau, žinant „Fujiiryoki“ gaminius, galima tikėtis visko. Visos abejonės išnyksta po pirmųjų bandymų. Tai veikia! Masažinio krėslo gebėjimas nustatyti įtampą ir atitinkamai reguliuoti masažo intensyvumą yra tiesiog stulbinantis.

  Prieš kiekvieną sekos pakeitimą „paimami“ mūsų kūno mėginiai, ir atrodo, kad kėdė skaito mūsų mintis. Masažuojančių rankų judesiai yra sklandūs, tolygūs ir tikslūs. Tuo pat metu masažiniai voleliai, primenantys kineziterapeuto nykščius, masažuoja pėdas, o oro pagalvės skatina limfos tekėjimą kūne. Viskas suderinta ir sinchronizuota kaip simfoniniame orkestre. Neįmanoma to nupasakoti žodžiais, reikia tiesiog pabandyti ir patirti patiems.