Prekių katalogas

Masažiniame krėsle atliekamas masažas ir jo poveikis imunitetui

 • Masažiniame krėsle atliekamas masažas ir jo poveikis imunitetui

  Imunitetas yra labai svarbus mūsų sveikatai. Jis yra tarsi barjeras, apsaugantis nuo virusų, bakterijų ar grybelių, sukeliančių dažnas infekcijas, plitimo. Ir nors šiandien, atsiradus pirmiesiems artėjančio peršalimo požymiams, dažnai renkamės tradicinius būdus, papildydami juos padidintomis vitamino C dozėmis ir sveika mityba, masažas masažiniame krėsle gali būti ne ką mažiau naudingas mūsų imunitetui.

  Masažas gerina kraujo ir limfos cirkuliaciją organizme

  Vienas svarbiausių masažo masažiniame krėsle privalumų - geresnė kraujo ir limfos apytaka organizme, o tai lemia geresnį imuninės sistemos veikimą.

  Masažuojančių rankų ir oro pagalvių, atkuriančių įvairias manualines technikas, veikimas veikia kūno sistemas ir audinius. Iš jų imunitetui svarbiausias yra tinklinis audinys, kuriame yra limfocitų, sudarančių imuninę sistemą.

  Gerindamas kraujo ir limfos apytaką, masažiniame fotelyje atliekamas masažas taip pat daro įtaką tinklinio audinio mitybai ir stiprina visą imuninę sistemą. Atsižvelgiant į tai, ypatingą dėmesį reikėtų skirti masažui su oro pagalvėmis.

  Tiems, kurie pirmą kartą susidurs su šio tipo masažu, jis gali atrodyti netikėtas, nes tai tik savotiškas įtempimas ir atpalaidavimas šen bei ten. Tačiau tai yra specialiai suprogramuotos sekos, kurių pagrindinis vaidmuo - pagerinti limfos cirkuliaciją ir kraujotaką.

  Masažas padeda įveikti stresą

  Streso poveikio organizmo imunitetui tyrimai atliekami jau daugelį metų. Lėtinis stresas yra nepalankiausias viso organizmo veiklai. Jis yra bendro nuovargio, sumažėjusio imuniteto ir galiausiai - pasikartojančių infekcijų priežastis. Lėtinis stresas taip pat turi įtakos kortizolio sekrecijai, kurio perteklius trukdo organizmui apsisaugoti nuo ligų.

  Norint padėti savo imunitetui, rekomenduojama pradėti nuo sumažėjusio jo lygio priežasties pašalinimo. Visų pirma, masažas masažiniame fotelyje mažina kortizolio kiekį, užtikrindamas geresnę nuotaiką ir savijautą. Jis taip pat leidžia giliai atsipalaiduoti kūnui ir protui.

  Seanso metu intensyviai išsiskiria endorfinai, kurie gerina nuotaiką ir atpalaiduoja kūną. Kartu pasitelkite atpalaiduojančią muziką, nugaros šildymą ir jonizuotą orą ir streso mažinimo poveikis bus dar geresnis. Tyrimų duomenimis, net ir 10 minučių trukmės masažo seansai sumažina streso lygį 42 procentais!

  Teigiamas masažo poveikis miegui

  Sveikas ir ilgas miegas ne tik turi įtakos tinkamam organizmo atsinaujinimui, bet ir mažina jautrumą virusinėms infekcijoms. Tačiau jo trūkumas ar prasta kokybė neigiamai veikia imuninę sistemą. Todėl verta pasirūpinti tinkama miego higiena, t. y. išvėdinti kambarį, išjungti šviesą, padėti telefoną ir išjungti kompiuterį.

  Vakarinį pasiruošimą prieš einant miegoti geriausia papildyti atpalaiduojančiu masažu masažinėje kėdėje. Švelnūs, atpalaiduojantys masažuojančių rankų judesiai stimuliuos gyvybiškai svarbius kūno taškus, kad pašalintų susikaupusią įtampą ir užtikrintų malonų atsipalaidavimą. Kruopščiai parinkta automatinė programa intuityviai jus nuramins ir leis ramiai užmigti.

  Reguliarių masažo seansų masažiniame krėsle dėka galime sustiprinti natūralų organizmo imunitetą. Azijiečiai apie tai žino jau seniai ir tikriausiai todėl masažiniai krėslai ten tokie pat populiarūs, kaip ir televizoriai mūsų namuose.