Penki mitai apie fotoepiliaciją namuose - atsikratykite nepageidaujamų plaukelių ilgam ir be skausmo!
-
Žinomas ne vienas nepageidaujamų plaukelių šalinimo metodas: juos galima skusti, rauti ar naikinti kremu. Visgi viena naujausių naujovių – fotoepiliacija – vis dar yra apgaubta daugybės mitų. Grožio specialistai ir fotoepiliatorius jau išbandžiusios moterys pripažįsta, kad tai efektyviausias būdas, suteikiantis puikių ilgalaikių rezultatų. Jei svarstote apie fotoepiliatoriaus įsigijimą, tačiau dvejojate dėl įvairios informacijos, siūlome susipažinti mitais, kuriais kartais vis dar patikima. Mitai apie fotoepiliacijos procedūrą atsiranda dėl žinių trūkumo, tačiau visiškai neatitinka realybės.
Fotoepiliaciją gali atlikti tik profesionalas grožio salone: MITAS
Vos atsiradus šiai technologijai, fotoepiliacija pirmiausiai pradėta taikyti grožio salonuose. Vis dėlto šiandien technologijos stipriai patobulėjo ir fotoepiliatorius yra visiškai saugus naudoti namuose. Šalinti plaukelius šiuo aparatu paprasta, jis nedidelis ir itin patogus. O geriausia tai, kad šalinant plaukelius namuose pasiekiama tokių pat puikių rezultatų kaip ir atliekant procedūras grožio salone.
Fotoepiliacija yra skausminga: MITAS
Fotoepiliatorius veikia naudodamas intensyvios pulsinės šviesos technologiją. Tai reiškia, kad šviesa, patekusi į tinkamą vietą – plauko svogūnėlį – virsta šiluma ir taip jį sunaikina. Visa tai vyksta dėl plauko svogūnėlyje esančio melanino, kuris sugeria šviesą, tad oda aplink plaukelį visiškai nėra paveikiama, o šviesos šilumai paveikus svogūnėlį plaukelis neatauga ilgą laiką. Visas procesas vyksta tik plauko svogūnėlyje, o jis yra itin mažytis, todėl fotoepiliacijos procedūra nesukelia skausmo. Žinoma, jei oda jautresnė galima jausti tam tikrus pojūčius, bet palyginus su kitomis nepageidaujamų plaukelių šalinimo procedūromis, fotoepiliatoriaus naudojimas yra visiškai neskausmingas.
Fotoepiliatorius gali nudeginti odą: MITAS
Fotoepiliatoriaus skleidžiamas šviesos srautas yra sugeriamas plauko stiebe esančio pigmento melanino ir tik tuomet virsta šiluma. Kuo plaukas yra tamsesnis, tuo daugiau jo stiebe yra melanino – tai tarsi taikiklis fotoepiliatoriui. Oda yra šviesesnė ir turi mažiau šio pigmento, todėl ji nėra niekaip paveikiama, fotoepiliatorius negali jos nudeginti, nes veikia tiksliai ten, kur yra reikalinga – plauko svogūnėlyje.
Pakanka vienos procedūros su fotoepiliatoriumi ir plaukeliai nebeataugs: MITAS
Nors jau po pirmosios procedūros gali pasirodyti, kad plaukelių nebeliko, jie dar tikrai ataugs. Ilgalaikiam rezultatui dažniausiai prireikia apie dešimt procedūrų. Kodėl taip yra? Fotoepiliacijos technologija veikia plaukelius tik aktyvioje augimo fazėje, o tokių plaukelių skaičius ant odos vienu metu sudaro apie 30 proc. Likę nepaveikti plaukeliai atauga įprastu tempu ir procedūrą reikia pakartoti. Taip palaipsniui yra paveikiami visi folikulai ir suteikiamas ilgalaikis efektas. Reikalingų procedūrų skaičius taip pat priklauso ir nuo hormonų pusiausvyros, plaukelių tipo ir struktūros – kiek procedūrų prireiks kiekvienu atveju reikia vertinti individualiai.
Fotoepiliacija – brangus plaukelių šalinimo metodas: MITAS
Namų naudojimu skirti fotoepiliatoriai, pavyzdžiui, „Silk‘n“ kainuoja nuo šimto iki kelių šimtų eurų. Žinoma, tai brangiau nei vienkartiniai skustuvai ar depiliacinis kremas, tačiau fotoepiliatoriaus pirkimą reikėtų vertinti kaip ilgalaikę investiciją. Atlikus reikalingą procedūrų skaičių plaukeliai nebeataugs, taigi nereikės išlaidauti papildomoms depiliacijos priemonėms. Vertinant ilgalaikėje perspektyvoje, fotoepiliatoriaus pirkimas leidžia netgi sutaupyti. Be to, visada galite džiaugtis lygia ir glotnia oda.
Fotoepiliatorius sukelia plaukelių įaugimo probelmą: MITAS
Kosmetologijos pramonėje, o dabar ir namuose fotoepiliatoriai yra naudojami jau ne vienerius metus. Šių nedidelių aparatų nauda yra visuotinai pripažįstama, o jokių problemų nėra pastebėta, kaip ir plaukelių įaugimo ar randelių susidarymo. Fotoepiliacijos veikimo principas nėra susijęs su poveikiu odai ar jos vientisumo pažeidimu, kuris patiriamas, pavyzdžiui, plaukelius depiliuojant karštu vašku, tad nėra jokios plaukelių įaugimo rizikos.