Fotoepiliatoriai

 • Fotoepiliatoriai, kuriuose naudojama pažangi intensyvia pulsine šviesa paremta technologija (fotoepiliacija), padeda atsikratyti nepageidaujamų plaukelių ilgam ir pasiekti profesionalių plaukų šalinimo rezultatų tiesiog namuose.

  Kaip veikia fotoepiliacija?

  Dauguma žmonių vis dar painioja plaukelių šalimą lazeriu su fotoepiliacija. Bet negalima jų kaltini – abi procedūros remiasi šviesos blyksnių technologija. Tačiau reikia nepamiršti, kad lazeris buvo sukurtas kaip prietaisas naudojimui medicinoje, o fotoepiliatorius nuo pat pradžių buvo orientuotas į plaukelių šalinimą ir estetines procedūras. Taigi, fotoepiliacija – tai intensyvios impulsinės šviesos technologija paremta procedūra, kuri veikia odos paviršiuje naikindama plaukelių svogūnėlius. Ši procedūra suteikia ilgalaikius rezultatus ir leidžia mėgautis glotnia oda atliekant retas procedūras rezultato palaikymui. Turbūt vienas didžiausių fotoepiliacijos privalumų yra galimybė atlikti šią procedūrą namuose. Inovatyvių technologijų dėka nebereikia šalinti nepageidaujamų plaukelių grožio salonuose ar klinikose. Fotoepiliatorius, skirtas naudojimui namuose, yra visai nedidelis, patogus naudoti ir nesudėtingai veikiantis prietaisas. Fotoepiliacija namuose, kaip ir kiekviena procedūra turi tam tikrą procesą, kurio patariama laikytis norint pasiekti geriausių rezultatų. Nors pasiruošimas yra labai svarbi minėto proceso dalis, ne ką mažiau dėmesio reikia kreipti ir į odos priežiūrą po procedūros.

  Odos priežiūra po procedūros

  Fotoepiliacija iš esmės nereikalauja sudėtingo pasiruošimo. Užtenka odą švariai nuplauti švelniu muilu ir tekančiu vandeniu, gerai nusausinti. Žinoma, labai svarbu nesideginti saulėje ar soliariume bent kelias savaites iki procedūros, nes fotoepiliacija yra daug veiksmingesnė ant neįdegusios odos ir gali nebūti tokia efektyvi ant tamsesnės odos, o jei oda stipriai įdegusi retais atvejais netgi galimi nudegimai procedūros metu.

  Labai panaši situacija ir su odos priežiūra po plaukelių šalinimo šiuo būdu. Priežiūra nėra sudėtinga ir nereikalauja daug dėmesio. Kadangi fotoepiliacijos metu intensyvūs šviesos impulsai, pasiekę reikiamą vietą tampa šiluma ir taip naikina plaukelio svogūnėlį, oda depiliacijos vietoje gali būti kiek šiltesnė nei kitur. Po procedūros patariama ištepti odą švelniu, vėsinantį efektą turinčiu kremu, kuris turėtų raminamąjį poveikį. Žinoma, prieš naudodami kremą, atidžiai perskaitykite jo sudėtį. Patariama nenaudoti tokių kosmetikos priemonių, kurios savo sudėtyje gali turėti agresyviai veikiančių medžiagų. Jeigu plaukelius šalinote pažastų srityje, bent kelias dienas stenkitės nenaudoti dezodoranto. Besilaikydami šių patarimų padėsite odai greičiau atsigauti po procedūros ir taip nesukelsite dirginimo ar alergijos.

  Po fotoepiliacijos nešalinkite plaukelių kitais depiliacijos būdais. Primename, kad fotoepiliacijos metu plaukeliai nėra išraunami ar nupjaunami, jie yra paveikiami šviesos blyksnių, kurie naikina plauko folikulą ir galutinis rezultatas bus matomas tik ilgainiui, plaukeliai palaipsniui išslinks. Lygiai taip pat, kaip ir prieš procedūrą, taip ir po jos, leiskite odai pailsėti ir stenkitės ją apsaugoti nuo saulės šviesos.

  Kaip pasiekti geriausio plaukelių šalinimo rezultato?

  Primename, kad fotoepiliacija nėra vienkartinis procesas ir rezultatas nėra matomas po pirmosios procedūros. Kadangi fotoepiliacijos metu yra paveikiami tik augimo stadijoje esantys plaukeliai, procedūras reikia kartoti tam tikrais intervalais. Tik taip pasieksite norimą rezultatą ir pamatysite tikrąjį šios procedūros efektą. Fotoepiliacija turėtų būti atliekama tokiais intervalais:

  • Pirmosios procedūros turi būti kartojamos kas dvi savaites;
  • Vėliau jos retėja iki vieno karto per mėnesį;
  • Praėjus pusmečiui po pirmosios fotoepiliacijos, plaukelius reikia šalinti vieną kartą per du mėnesius.

  Geriausią rezultatą pasieksite planuodami savo procedūras ir laikydamiesi minėtų taisyklių. Trupučio kantrybės, žinoma, prireiks, tačiau pagalvokite, kad ilgainiui procedūros tik retės, o plaukelių šalinimą galėsite pamiršti net porai mėnesių. Tai juk beveik visa vasara be jokio rūpesčio dėl ataugusių plaukelių! Rezultatai iš tikrųjų puikūs, tad fotoepiliatoriai tampa neatsiejama šiuolaikiškos grožio rutinos dalimi.