Prekių katalogas

Kovoje su lėtiniu stresu padės masažinis krėslas

  • Kovoje su lėtiniu stresu padės masažinis krėslas

    Akivaizdu, kad streso nemėgsta nei vienas iš mūsų, tačiau tik nedaugelis supranta, kad iš tikrųjų mūsų gyvenime jis yra reikalingas. Stresą galime apibūdinti kaip didelę nervinę įtampą – natūralią organizmo reakciją į dažnai netikėtas ir sunkias situacijas, kurios paskatina mus nedelsiant imtis veiksmų. Tačiau nors jis gali padėti mums judėti į priekį, vis dėlto, pernelyg didelis ir ilgai trunkantis stresas galiausiai tampa lėtiniu, pradėdamas neigiamai veikti mūsų kasdienį gyvenimą.

    Laimei, naujausių atliktų mokslinių tyrimų rezultatai rodo, kad kiekvienam iš mūsų yra prieinamos veiksmingos priemonės, galinčios padėti kovoti su lėtiniu stresu ir jo keliamais neigiamais padariniais. Svarbiausios priemonės kovojant su stresu yra atsipalaidavimas, poilsis ir masažo seansas! Todėl kiekvienam, kurį jo kasdieniame gyvenime jau kuris laikas lydi lėtinis stresas, vertėtų susipažinti su masažinio krėslo privalumais kovojant su šia opia ir dažna problema.

    Lėtinis stresas: pagrindinės priežastys

    Kai patiriame ilgalaikį stresą, tai neigiamai paveikia ne tik bendrą mūsų būklę ir savijautą, tačiau ir visą organizmą. Tuomet galime jausti didelį nuovargį, susidurti su dažnai pasitaikančiomis infekcijomis, miego sutrikimais, galvos ir nugaros skausmais bei apetito praradimu. Taigi, dėl šių neigiamų padarinių susiduriame ne tik su prastesne sveikatos būkle, bet ir bendra savijauta, kuri blogina mūsų gyvenimo kokybę.

    Nereikėtų pamiršti, kad lėtinio streso atveju taip pat dažnai tenka susidurti su nuotaikų svyravimais, suprastėjusia darbo kokybe ir motyvacijos stoka bei pablogėjusiais santykiais su artimaisiais. Tai rimti lėtinio streso simptomai, kurių jokiu būdu nepatartina ignoruoti.

    Šiuolaikinis žmogus yra nuolatos veikiamas streso

    Nors šiandien gyvename moderniųjų technologijų amžiuje, kuriame daugelį užduočių už mus gali atlikti išmanieji įrenginiai ir kompiuteriai, kartu gyvename ir kur kas spartesniu ritmu, kas nulemia nuolatinį ir gerokai didesnį streso lygį. Ką jau kalbėti apie tai, kad stresui įtakos gali turėti ir daugybė kitų veiksnių, įskaitant kasdienius rūpesčius, finansines problemas, darbų gausą, namų remontą, persikraustymą ir kt.

    Pagrindinės lėtinio streso priežastys dažniausiai yra susijusios su kasdienio gyvenimo aspektais: darbu, būtinybe atlikti užduotis turint nedaug laiko, konfliktais darbo vietoje ir šeimoje, slegiančia daugybės pareigų našta ar situacijomis, kuomet ima atrodyti, jog nėra jokios galimybės suderinti savo darbo su asmeniniu gyvenimu. Stresui didelės įtakos turi ir per daug dideli sau keliami reikalavimai, nuolatinis savęs spaudimas ir užduočių, kurios viršija mūsų galimybes, atlikimas.

    Atsipalaidavimas masažiniame krėsle – vaistas nuo lėtinio streso

    Kadangi lėtinis stresas yra dažnas daugelio žmonių palydovas, medikai jokiu būdu nerekomenduoja į jį numoti ranka ir viltis, kad viskas susitvarkys savaime. Kovą su lėtiniu stresu patariama pradėti nuo svarbių pokyčių savo kasdieniame gyvenime.

    Sveika ir subalansuota mityba bei pakankamas fizinis aktyvumas yra labai svarbūs veiksniai, padedantys sumažinti lėtinį stresą. Tačiau ne ką mažiau svarbu atrasti pusiausvyrą tarp darbo ir laisvalaikio. Laimei, tai galima pasiekti pasimėgaujant masažu masažiniame fotelyje.

    Moksliniai masažo poveikio lėtiniam stresui tyrimai

    Valensijos universiteto Medicinos fakultetas tyrė masažo poveikį lėtiniam stresui. Tyrimų rezultatai parodė, kad Ispanijos bendrovės „Keyton“ sukurta antistresinė programa padeda sumažinti streso lygį net 42 %.

    Jų sukurta programa, naudojama masažiniuose krėsluose, visiškai pašalina kasdienio streso poveikį.Ji veiksmingai stimuliuoja ir vis labiau spaudžia labiausiai įtemptus nugaros ir kojų taškus, padedant pašalinti juose susikaupusią įtampą ir taip suteikiant malonų palengvėjimą. Masažas prisideda prie geresnės bendros savijautos, atpalaiduoja ir suteikia palengvėjimo pojūtį.Be to, masažo seanso metu taip pat išsiskiria endorfinai („laimės“ hormonai), pagerėja nuotaika ir atstatomas energijos lygis.

    Masažinis fotelis padės lengviau atsipalaiduoti

    Masažinėje kėdėje „Keyton“ atliekamas antistresinis masažas veiksmingai pasitarnauja po sunkios, įtemptos ir iššūkių kupinos darbo dienos. Tačiau tai dar ne viskas! Jei jau kurį laiką siekiate sumažinti kasdienio streso lygį, kuris neigiamai veikia jūsų savijautą ir psichologinę būklę, galite pasinaudoti ir kitų masažinių krėslų siūlomomis atsipalaidavimo programomis. Paprastai tai viso kūno masažo programos, kuriose naudojamos atpalaiduojančios technikos raumenų įtampai sumažinti. Galiausiai nepamirškite, kad norint pasiekti pačius geriausius rezultatus, į kovą su lėtiniu stresu reikėtų žvelgti kompleksiškai, kartu reguliariai naudojant masažinį krėslą, sumažinantį streso lygį ir pagerinantį bendrą savijautą.