Prekių katalogas

Masažinis krėslas ar masažinis kilimėlis?

  • Masažinis krėslas ar masažinis kilimėlis?

    Masažinis krėslas ir masažinė pagalvėlė yra vieni populiariausių elektrinių masažo prietaisų. Jie malšina skausmą ir mažina įtampą, padeda atsipalaiduoti, padeda užmigti ir padeda kovoti su visur esančiu stresu. Nors masažiniai krėslai gali pasiūlyti pažangų masažą su oro pagalvėmis ar masažiniais voleliais, masažinė pagalvėlė dažnai, nors ir ne visai pelnytai, laikoma pigesne alternatyva.

    Masažo pagalvėlė - veikimo diapazonas ir režimas

    Masažinė pagalvėlė - tai elektrinis masažo prietaisas, paprastai su vibraciniu mechanizmu arba rutuliukais ir voleliais, kurie "teoriškai" gali atlikti šiatsu masažą. Ji dedama ant kėdės, fotelio ar net automobilio sėdynės atlošo. Pagalvėlė paprastai masažuoja maždaug 80 cm atstumu, todėl masažuojama nugara, sėdmenys ir kartais viršutinė šlaunų dalis. Dauguma pagalvių siūlo kelias masažo programas, taip pat ir šildymo funkciją.

    Nedidelis šio masažo prietaiso dydis yra privalumas, todėl jį galima pasiimti su savimi ir mėgautis masažu, pavyzdžiui, keliaujant.

    Masažinis krėslas - kūno ir sielos terapija

    Masažinio krėslo masažo galimybės yra daug didesnės nei masažinės pagalvėlės. Pats masažas yra visapusiškesnis. Bet pats svarbiausias skirtumas yra tas, kad naudojamos masažo technikos daug tiksliau atkartoja žmogaus rankų judesius.

    Masažo seansas masažiniame krėsle paprastai prasideda nuo kūno skanavimo, kurio metu nustatoma stuburo forma, o paprastesniuose modeliuose - naudotojo ūgis, ir atitinkamai pritaikomas masažas. Dėl to masažas tampa daug tikslesnis.

    Be to, masažinis krėslas siūlo daugybę automatinių programų. Priklausomai nuo modelio, galima masažuoti dilbius, pečius, plaštakas, blauzdas ir pėdas. Masažą papildo oro pagalvės, kurios puikiai mažina įtampą, taip pat pėdų masažo voleliai. Masažo krėslas siūlo masažą ir su itin pažangiomis technologijomis, įskaitant patogiausią "Zero Gravity" arba SL formos padėtį ir net dirbtinio intelekto algoritmus, kurių nėra nė vienoje masažinėje pagalvėje.

    Technologinis masažinio krėslo pranašumas

    Atkreiptinas dėmesys į matmenis. Masažiniam krėslui reikia maždaug 1×2m dydžio erdvės. Tai baldas, kurį įsigijus, jis taps nuolatine interjero dalimi. Kita vertus, norint naudotis masažine pagalvėle, papildomos erdvės mums nereikia. Pagalvėlę galime naudoti ant jau turimų baldų.

    Viena absoliuti pastarųjų metų sensacija, kuri ir toliau vystosi, yra daugialypio masažo technologijų naudojimas masažo krėsluose, pvz: 2D, 3D, 4D, 5D.

    Kalbant apie 2D technologijos galimybes, "masažinės rankos" juda dviem plokštumomis - aukštyn ir žemyn bei į dešinę ir kairę. 3D technologija leidžia atlikti sudėtingesnį masažą, nes jis jau vyksta trimis plokštumomis. Masažas atliekamas papildomai atsižvelgiant į stuburo formą, prisiderinant prie jo natūralių linkių. 4D technologija leidžia keisti "masažinių rankų" judėjimo tempą, todėl masažo dinamika čia tampa labai panaši š gyvo žmogaus atliekamą masažą. Naujausia 5D technologija paremta dirbtiniu intelektu, kuris nuskaito esamą kūno raumenų įtampą ir atitinkamai parenka masažo intensyvumą.

    Masažo krėsluose taip pat montuojama įvairi papildoma įranga, pvz. garsiakalbiai, per kuriuos galima kausytis atpalaiduojančių melodijų viso masažo seanso metu.

    Tikslai tie patys, skirtumai akivazdūs

    Nors masažinis krėslas ir masažinė pagalvėlė sukurti siekiant tų pačių tikslų, šie prietaisai savo galimybėmis labai skiriasi. Tai visiškai skirtingos masažo įrangos kategorijos, skirtos skirtingiems klientams.