RestPro

 • „Restpro“ – visa, ko reikia masažui. Jei turite masažo kabinetą, dirbate daugiau paslaugų teikiančiame grožio ir sveikatos salone ar siūlote profesionalias mobilias masažo paslaugas, tuomet verta pasižvalgyti po „Restpro“ prekių spektrą. Rasite viską, ko reikia tobulam masažui ir komfortiškam paslaugų teikimui: nuo masažo stalams skirtų užtiesalų, pagalvėlių, masažo akmenų ir jų šildytuvų iki meistro vežimėlių, kėdučių ir aukštos kokybės masažo stalų. Stilius ir kokybė – tai duetas, atsispindintis visuose šio gamintojo produktuose.

  Sulankstomus masažo stalus „Restpro“ gamina dar nuo 2011 metų – ilgametė patirtis šiandien leidžia rinkai siūlyti vartotojų lūkesčius atitinkančius aukščiausios klasės stalus masažui. Kompanija vienodai vertina tiek stambius klientus, tiek mažus – tai įrodo sėkmingas bendradarbiavimas ir su didžiausiomis įmonėmis, ir su pavieniais klientais.

  Kompanijoje itin daug dėmesio skiriama darbuotojų tobulėjimui, mokymams, kvalifikacijos kėlimui. Dalyvavimas konferencijose bei aktyvus bendradarbiavimas su klientais taip pat ženkliai prisideda prie sėkmės, nes leidžia identifikuoti ir suprasti vartotojų poreikius, reikalavimus, lūkesčius, keliamus produkcijai. Anot „Restpro“, masažo stalas yra meistro reputacija ir požiūris į klientą. Tad siekiame užtikrinti, kad jis būtų aukščiausio lygmens. Masažo stalų gamyboje naudojamos tik ekologiškos medžiagos ir išbandytos patikimos, modernios technologijos.

  Hairfree.lt el. parduotuvėje turime neįtikėtinai platų „Restpro“ gaminių spektrą. Jūsų dėmesio laukia šie: masažo stalai, krepšiai sulankstomiems masažo stalams, masažinio stalo pagalvėlės, užvalkalai masažo stalui, galvos atramai ir kt., tvirtinamos galvos atramos, vežimėliai masažo stalui, masažuotojo kėdės, vulkaninio bazalto masažo akmenys, šildantys masažo stalo užtiesalai, kosmetologiniai vežimėliai, UV įrankių sterilizatoriai, masažo aliejaus ir akmenų šildytuvai, masažo kėdės, kosmetologiniai krėslai ir kt.

  „Restpro“ produkcija internetu Hairfree.lt el. parduotuvėje – rinkitės patogiai, įsigykite sparčiai, o mes pristatysime sklandžiai ir operatyviai. Kompanija paprastai prekiauja gaminiais, kurių nerasite įprastuose prekybos centruose, todėl pirkimas internetu turi labai daug pranašumų šiame kontekste. Jums nereikės išeiti nė iš namų ar darbo vietos, ilgam nutraukti savo darbo proceso, nes internetu reikalingus daiktus įsigysite vos per kelias minutes. Išsirinkite, apmokėkite Jums patogiu būdu, o mes pasirūpinsime, kad netrukus galėtumėte sėkmingai naudotis naujuoju pirkiniu.

  Masažinio stalo pagalvėlė pusinė Cream
  Kodas: HR-BOLSTER-CREAM

  Pusinė pagalvėlė masažui - kreminės spalvos

  Kaina 1200
  Vienkartinis užtiesalas masažo stalui (40m)
  Kodas: CWJ1

  40m rulonas, plotis 60cm

  Kaina 1200
  Sulankstomas masažo stalas Classic Oval 2 (Cream)
  Kodas: CLASSIC-OVAL-2-CREAM

  2 dalių, medinio rėmo stalas suapvalintais kampais

  Kaina 12000
  Galvos atramos pagalvėlė Cream
  Kodas: HEADREST-PILLOW-CREAM

  Kreminės spalvos galvos pagalvėlė

  Kaina 1000
  Galvos atramos pagalvėlė Black
  Kodas: HEADREST-PILLOW-BLACK

  Juodos spalvos galvos pagalvėlė

  Kaina 1000
  Masažinio stalo pagalvėlė pusinė Black
  Kodas: HR-BOLSTER-BLACK

  Pusinė pagalvėlė masažui - juodos spalvos

  Kaina 1200
  Masažo aliejaus laikiklis + buteliukas
  Kodas: CB61

  Prie juosmens tvirtinamas masažo aliejaus laikiklis su buteliuku

  Kaina 1200
  Masažinio stalo pagalvėlė apvali Black
  Kodas: FR-BOLSTER-BLACK

  Juodos spalvos apvali pagalvėlė masažui

  Kaina 1300
  Masažinio stalo pagalvėlė apvali Cream
  Kodas: FR-BOLSTER-CREAM

  Masažinio stalo pagalvėlė apvali kreminės spalvos

  Kaina 1300
  Vienkartiniai masažo stalo užvalkalai (10 vnt.)
  Kodas: CWC1

  10 vnt. vienkartinių užvalkalų masažo stalui pakuotė

  Kaina 1500
  Krepšys sulankstomam masažo stalui Classic
  Kodas: CLASSIC-MASSAGE-TABLE-BAG

  Tinka visiems Restpro Classic serijos masažo stalams

  Kaina 1700
  Krepšys sulankstomam masažo stalui Oval
  Kodas: OVAL-MASSAGE-TABLE-BAG

  Tinka visiems Oval masažo stalams

  Kaina 1700