Prekių katalogas

Kirpyklos vežimeliai

 • Kaina 6880  su PVM
  98  Sutaupykite 2920 
  Kirpėjo vežimėlis HAIRDRESSER HELPER 3 BLACK
  Kodas: NG-ST006
  Kaina 129  su PVM
  Kaina 53  su PVM
  Kaina 49  su PVM
  Kaina 44  su PVM
  Kaina 71  su PVM
 • Kirpyklos vežimeliai – tai pirmoji pagalba kiekvienam meistrui. Šis funkcionalus baldas užtikrins, kad visos reikalingos priemonės ir įranga visada būtų po ranka. Vežimėlis yra mobilus ir užima nedaug vietos, todėl yra itin naudingas tiek dideliuose grožio salonuose, tiek ir mažesnėse erdvėse, kuriose reikia taupyti vietą.

  Priklausomai nuo modelio ir tipo, vežimėlio stalčiai gali būti atviri arba užveriami durelėmis. Viršuje yra patogi lentyna susidėti produktams ir įrangai, kuri bus naudojama procedūros metu. Lentynos kraštai yra aukštesni – jie apsaugo, kad daiktai nenukristų ant žemės, neapvirstų naudojamos priemonės.

  Vežimėlio viršutinėje dalyje taip pat yra specialūs laikikliai, kurie tinka plaukų džiovintuvui, skutimo mašinėlei ar kitai įrangai laikyti. Priklausomai nuo modelio, viršutinėje dalyje taip pat gali būti specialūs skyreliai dažų ar kitų priemonių maišymo dubenėliui, segtukams.

  Visi vežimėliai turi ratukus, kurie užtikrina laisvą judėjimą ir leidžia meistrui patogiai pasiekti visas reikalingas priemones. Kvadratinė forma užtikrina stabilumą, be to, kai nėra reikalingas, vežimėlis gali būti pastatomas kampe taip atlaisvinant erdvę.

  Profesionalams skirti kirpėjo vežimėliai yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagų. Jie atsparūs drėgmei ir įvairių cheminių medžiagų poveikiui, lengvai valomi. Tai užtikrina, kad vežimėlis visada atrodys puikiai ir profesionaliai. Atlikus procedūrą, naudotas priemones patogu sudėti į vežimėlio stalčius iki kito naudojimo. Tokie vežimėliai yra labai populiarūs nes apsaugo nuo daugybės priemonių, išdėliotų ant lentynų ar veidrodžio ir kuria tvarkos įspūdį.

  Rinkdamiesi kirpėjo vežimėlį atkreipkite dėmesį į savo poreikius ir naudojamas priemones bei įrangą – taip bus lengviau pasirinkti tinkamiausią komplektaciją. Mažesniuose grožio salonuose puikiai savo funkciją atliks ir paprastesni vežimėliai, o jei teikiate platų grožio paslaugų asortimentą plaukams, pravartu rinktis kuo funkcionalesnį vežimėlį, kuris sutalpins viską, ko tik gali prireikti.
  Klasikinė išvaizda ir universalus dizainas suteikia galimybę vežimėlius derinti įvairaus stiliaus ir interjero grožio salonuose. Aiškios linijos ir klasikinis stilius užtikrina, kad jie puikiai derės prie pasirinktų baldų ir padės palaikyti tvarką bei švarą kirpėjo darbo aplinkoje.