Prekių katalogas

Kirpyklos kėdės

 • Kaina 499  su PVM
  Kaina 499  su PVM
  Kaina 499  su PVM
 • Kirpyklos kėdės yra pagrindinis baldas kiekvienoje kirpykloje. Jos varijuoja savo išvaizda bei modeliais, tačiau visos privalo puikiai atlikti savo funkciją – užtikrinti patogumą tiek klientui, tiek kirpimo ar šukuosenų meistrui. Juk dažnai pasitaiko, kad plaukų tvarkymo procedūros užsitęsia ne vieną valandą – tiek sėdėti vienoje pozicijoje iš tikrųjų sudėtinga, tai tikras iššūkis mūsų kūnui. Laimė, profesionalios kirpyklos kėdės puikiai užtikrina patogumą ir apsaugo nuo kūno nuovargio net ir ilgai nekeičiant pozicijos.

  Kuo ypatingos kirpyklos kėdės? Visų pirma, šios kėdės turi aukščio reguliavimo funkciją. Tai labai svarbu užtikrinant patogumą ir kuriant ergonomišką darbo vietą. Reguliuojamas aukštis užtikrina patogią kliento galvos padėtį ir apsaugo nuo įtampos kaklo bei pečių srityse. Meistras gali patogiau pasiekti plaukus ir tiksliau atlikti kirpimą – aukščio keitimo funkcija yra itin svarbi, todėl ją turi visos kirpykloms skirtos kėdės.

  Sunku nepastebėti, kad kirpėjo kėdės išsiskiria savo išvaizda. Jos atrodo tarsi foteliai ir savo minkštumu tikrai prilygsta minkštiems baldams. Tai padeda klientui lengvai ir greitai rasti patogią poziciją kėdėje ir be didesnio vargo ar nepatogumo kėdėje išbūti visą kirpimo ar šukuosenos formavimo procedūrą. Papildomo patogumo suteikia atrama kojoms, kuri yra komplektuojama su kai kurių modelių kėdėmis. Jei tokios atramos nėra, ji gali būti papildomai tvirtinama prie sienos – atkreipkite dėmesį į tai rinkdamiesi baldus savo grožio salonui ar kirpyklai.

  Profesionalios kirpyklos kėdės yra labai stabilios, todėl suteikia saugumo jausmą net ir tuo momentu, kai kėdės aukštis yra keičiamas. Stabilumą užtikrina tvirtas pagrindas arba žvaigždės formos kojų stovas. Tokioms kėdėms gaminti naudojamos kokybiškos ir ilgaamžiškumu pasižyminčios medžiagos, kurios ne tik puikiai atrodo, bet ir yra lengvai prižiūrimos. Kirpykloje paviršiai susiduria su drėgme ir įvairia tarša, todėl labai svarbus medžiagos atsparumas ir lengvas valymas. Dėl šios priežasties kirpyklos kėdės dažniausiai yra aptraukiamos aukštos kokybės sintetine oda. Ji gali būti dekoruojama įvairiais elementais ir detalėmis, populiarus pasirinkimas – žėrintys kristalai. Atraskite profesionalams skirtų kirpėjo kėdžių asortimentą mūsų elektroninėje parduotuvėje.