Prekių katalogas

Kirpyklos plautuvės galvai

 • Kaina 4495  su PVM
  Kaina 799  su PVM
  Kaina 699  su PVM
  Kaina 729  su PVM
  Kaina 729  su PVM
  Kaina 729  su PVM
  Kaina 799  su PVM
  Kaina 699  su PVM
  Kaina 899  su PVM
  Kaina 679  su PVM
  Kaina 679  su PVM
  Kaina 679  su PVM
  Kaina 689  su PVM
 • Kirpyklos plautuvė galvai yra būtina kiekviename grožio salone. Ji užtikrina patogumą klientui plaukų trinkimo, dažymo ar tonavimo metu. Speciali plautuvės forma turi ertmę kaklui ir specialią atramą, kuri paskirsto galvos svorį ir apsaugo nuo kaklo patempimo. Prie plautuvės derinama patogi kėdė, kuri yra funkcionali ir patogi. Kėdės pasvirimo kampas ir minkštos atramos leidžia lengvai ir greitai atrasti patogią poziciją.

  Galvos plaukų trinkimas – būtinas procesas atliekant įvairias kirpyklos procedūras: kerpant plaukus ir formuojant šukuosenas, atliekant įvairius plaukų dažymus ar tonavimą. Plautuvės ir kėdės sistema leidžia įrengti ergonomišką vietą plaukų trinkimui, kurioje patogiai jaučiasi ir meistras, ir klientas. Ne paslaptis, kai kurios plaukų puoselėjimo procedūros užtrunka gana ilgai, todėl plautuvės kriauklėje yra montuojama speciali pagalvėlė. Ji ne tik suteikia patogią ir stabilią atramą galvai, bet ir apsaugo nuo kaklo bei pečių srities raumenų patempimų, kuriuos galima pajausti ilgesnį laiką būnant vienoje pozicijoje.

  Profesionalios kirpyklos plautuvės yra gaminamos iš itin atsparių ir aukštos kokybės medžiagų. Jų paviršiui tenka susidurti su drėgme ir įvairiais cheminiais elementais, todėl atsparumas ir lengva priežiūra padeda baldui išlikti puikios išvaizdos. Plautuvės kėdė yra fiksuota ant stabilaus pagrindo, kuris užtikrina saugumo jausmą. Be to, šis pagrindas leidžia paslėpti praustuvo vamzdžius, todėl visas plautuvės komplektas atrodo dailiai ir elegantiškai.

  Mūsų asortimente rasite įvairių modelių ir stilių plautuves kirpykloms, kurias lengvai galėsite priderinti prie kitų turimų baldų ar interjero. Klasikinės spalvos ir stilius suteikia profesionalumo įvaizdį ir lengvą prabangos dvelksmą. Atkreipkite dėmesį, kad kirpyklos plautuvės skiriasi savo dydžiu, o patogiausia naudotis šiuo baldu bus, jei meistras turės priėjimą iš visų pusių. Kai kurie plautuvės modeliai taip pat turi papildomą pakojį, tad jis taip pat užima truputį vietos. Plautuvės kriauklėje yra montuojamas nedidelis kranas ir patogus nedidelis dušas, kuris tiksliai nukreipti vandens srovę ir apsaugos nuo vandens išlaistymo. Funkcionali plautuvės kriauklės forma taip pat užtikrina patikimą apsaugo nuo vandens ir skysčio, todėl galėsite patogiai atlikti įvairias plaukų procedūras.