Prekių katalogas

Pedikiūro pakojai, kojų atramos

 • Kaina 5495  su PVM
  Kaina 5495  su PVM
  Kaina 6495  su PVM
  Kaina 6495  su PVM
  Kaina 3995  su PVM
  Kaina 3295  su PVM
  Kaina 3195  su PVM
  Kaina 3195  su PVM
  Kaina 3195  su PVM
  Kaina 129  su PVM
  Kaina 3295  su PVM
  Kaina 4995  su PVM
  Kaina 49  su PVM
 • Profesionalioms procedūroms grožio salone skirtos pedikiūro atramos yra patogios ir stilingos. Tai nepakeičiama pagalba atliekant pedikiūrą ar kitas kojų grožio procedūras. Pakojų konstrukcija sukurta taip, kad suteiktų stabilią, minkštą ir patogią atramą bei apsaugotų nuo nuovargio net ir ilgos procedūros metu.

  Šioje mūsų parduotuvės kategorijoje rasite platų pedikiūro pakojų ir susijusių priedų pasirinkimą. Tai grožio profesionalams skirti gaminiai, kurie yra praktiški ir ilgaamžiai, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Asortimente siūlomi kelių tipų variantai, kai kurie pakojai taip pat komplektuojami kartu su vonele kojoms ar kėdutės tipo – su vežimėliu pedikiūro reikmenims. Tai patogus priedas, kai naudojami vandens masažuokliai, atliekamos įvairios pėdų priežiūrai skirtos procedūros. Daugelis pakojų turi ratukus, todėl juos lengvai ir greitai galima perstumti į kitą vietą, ši savybė itin praverčia, kai dirbama nedidelėse patalpose, o darbo vietą reikia suplanuoti ergonomiškai.

  Pedikiūro pakojai pasižymi stilingu šiuolaikiniu dizainu, todėl juos lengva derinti įvairaus interjero grožio salonuose ar kabinetuose. Patvarios ir aukštos kokybės medžiagos užtikrina ne tik ilgą naudojimą, bet ir puikią išvaizdą. Reguliuojama pakojų padėtis ir aukštis leidžia lengvai keisti poziciją ir atrasti patogiausią padėtį, kuri ilgesnių procedūrų metu yra labai svarbi. Atliekant pedikiūrą koja turi gana ilgai išlikti vienoje padėtyje, todėl patogi atrama suteikia daugiau komforto.

  Pedikiūro vežimėliai – kėdutės yra puikus pasirinkimas. Kėdutė palengvina darbą procedūros metu, o visi reikalingi įrankiai ir kitos smulkmenos visada yra šalia. Galima rinktis iš keleto skirtingų dydžių, tad kiekvienas pedikiūro meistras ras sau tinkamiausią pasirinkimą. Talpiuose stalčiuose tilps visi reikalingi reikmenys bei priemonės, o ratukai užtikrins kėdutės mobilumą.

  Užtikrinkite savo klientams patogumą visos procedūros metu. Pedikiūro pakojai yra specialios formos, kuri suteikia galimybę greitai atrasti patogiausią poziciją ir lengvai ją keisti. Tokia atrama yra būtina tiek atliekant pedikiūrą, tiek kitas kojų pėdoms skirtas procedūras. Pakojų aukštis lengvai reguliuojamas, todėl puikiai prisitaiko tiek prie kliento, tiek prie meistro poreikių ir leidžia dirbti greičiau bei kokybiškiau.