Prekių katalogas

Pedikiūro vonelės

 • Kaina 85  su PVM
  Kaina 95  su PVM
  Kaina 89  su PVM
  Kaina 95  su PVM
  Kaina 79  su PVM
  Kaina 995  su PVM
 • Pedikiūro vonelės – tai ne tik pėdų grožis, bet ir maloni terapinė procedūra. Vonelių teikiamais malonumais galima mėgautis tiek namuose, tiek grožio salonuose. Vonelės švelniai ir maloniai masažuoja odą, o vanduo ją suminkština, todėl atlikti pėdų grožiui skirtas procedūras yra daug lengviau. Tai maloni, greita ir puikiai atpalaiduojanti procedūra, kurios naudą pajusite akimirksniu, ypač jei dirbate stovimą darbą.

  Salonuose pedikiūro vonelės atlieka paruošiamosios procedūros funkciją. Tai masažas pėdoms, kuris padeda atsipalaiduoti, nuteikia raminančiai. Vanduo taip pat atlieka savo darbą ir suminkština odą kartu pagerindamas kraujo apytaką ir pašalindamas nuovargį. Po vonelės naudojimo nuo pėdų odos lengviau pašalinti suragėjusį sluoksnį, negyvas odos ląsteles, lengviau tvarkomi nagai.

  Vonelės yra labai universalios ir paprastai naudojamos. Procedūrai nereikia išankstinio pasiruošimo – tik pasirūpinti vandeniu, kurį galima praturtinti aromatiniais ir puoselėjančiais aliejais. Kai kurias voneles taip pat galima naudoti ir be vandens. Pedikiūro vonelės yra veikia skleisdamos vibraciją, sukeldamos burbuliukus ir taip masažuoja bei atpalaiduoja pėdas. Tai puiki terapija darbo dienos pabaigai, kuria galima mėgautis kasdien. Judančios vandens srovės paskatina kraujotaką pėdų srityje, suminkština odą, puikiai pašalina nuovargio jausmą.

  Mūsų parduotuvės asortimente rasite platų pedikiūrui skirtų vonelių pasirinkimą. Daugiau funkcijų turinčios vonelės yra skirtos grožio srities profesionalams – jos naudojamos atliekant pedikiūro procedūras. Tokias voneles lengva derinti su specialiais vežimėliais, pedikiūro krėslu ar kita susijusia salonų įranga. Profesionalams skirtos vonelės yra suprojektuotos užtikrinant lengvą ir patogų užpildymo vandeniu procesą, o skirtingas veikimo intensyvumas leidžia reguliuoti procedūros trukmę optimaliai ir prisiderinti prie kliento poreikių.

  Pedikiūro vonelės skiriasi savo funkcijų kiekiu, galingumu ir dydžiu bei dizainu. Į visus parametrus renkantis svarbu atkreipti dėmesį. Itin patogi vandens pašildymo arba vandens temperatūros palaikymo funkcija – net ir ilgesnės procedūros metu šios funkcijos užtikrins komfortą. Jei vonelę naudosite pedikiūro kabinete, atkreipkite dėmesį į jos matmenis: patogiausia bus kartu naudoti ir specialų vežimėlį ar stovą, vonelė turėtų patogiai tilpti šalia kojų priežiūros procedūroms skirto krėslo.