Prekių katalogas

Oro valytuvai

 • Kaina 2990  su PVM
  Kaina 169  su PVM
  Kaina 115  su PVM
 • Nė nereikia sakyti, koks svarbus yra oras, kuriuo nuolat kvėpuojame. Jo kokybė tiesiogiai susijusi su mūsų sveikata ir savijauta. Užterštas oras didina įvairių ligų riziką, neigiamai veikia kvėpavimo takus, nuotaiką, viena dažniausių kvėpavimo užterštu oru pasekmių yra galvos skausmas ir pan. Tad privalu pasirūpinti, kad namuose ir darbe oras būtų švarus ir sveikas, be teršalų, nepageidaujamų mikroorganizmų bei alergenų. Tuo pasirūpinti padės efektyviai orą valantys oro valytuvai – prietaisai, kuriuos verta turėti namuose, jei rūpinatės savo ir namiškių sveikata.

  Siūlome pasidairyti po mūsų el. parduotuvės pasiūlymus ir išsirinkti Jums tinkamiausią prietaisą patalpų orui valyti. Rinkdamiesi įvertinkite, kokio dydžio patalpoms jis yra tinkamas ir koks prietaiso našumas, koks garso lygis decibelais, iš kokių medžiagų pagamintas, koks galingumas ir pan. Papildomos funkcijos, pavyzdžiui, laikmatis, daugiau galios lygių, tylus naktinis režimas, informavimas apie filtro pakeitimo poreikį ir pan., užtikrina daugiau patogumo eksploatuojant.

  Prietaiso matmenys svarbūs tada, jei neturite daug erdvės jam – tokiu atveju tikslinga rinktis kompaktiškesnį, užimantį mažiau grindų ploto. Jei prietaisą naudosite ne vienoje patalpoje, galbūt verta pagalvoti apie lengvesnį valytuvą orui?

  Jei norite investuoti mažiau, puikus pasirinkimas bus „Lanaform Air Purifier“ oro valytuvas, turintis trijų sluoksnių filtrą, todėl oro valymas bus dar efektyvesnis. Šis prietaisas gali išfiltruoti net apie 95 procentus bakterijų, virusų, žiedadulkių ir kitų nepageidaujamų dalelių, sklandančių ore. Daugiau kainuojantis variantas mūsų asortimente yra to paties gamintojo „Full Tech Filter“ oro valytuvas, dar funkcionalesnis, našesnis ir teikiantis daugiau komforto.

  Mūsų el. parduotuvėje – „Lanaform“ oro valytuvai. Gamintojus renkamės itin atsakingai, o šis yra labai palankiai vertinamas ir užimantis rinkoje aukštas pozicijas. Džiaugiamės savo klientams siūlydami geriausiųjų produkciją.

  Oro valytuvai internetu – Hairfree.lt el. parduotuvėje išsirinksite sau tinkamą, o mes pasirūpinsime, kad išvengtumėte transportavimo rūpesčių. Užsakymą pristatysime per 1–2 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu. Pirkite internetu ir jau netrukius galėsite garantuoti efektyvų namų, biuro ar kitos patalpos oro valymą.