Prekių katalogas

Kosmetologinės lempos

 • Teikiantys kosmetologijos paslaugas bene pirmiausia pasirūpina kokybiška lempa. Jei ir Jums reikia naujos ar atėjo pats metas atnaujinti senąją, rinkitės plačiame mūsų asortimente – kosmetologinių lempų įvairovę suteiks kiekvienam progą įvertinti visus savo poreikius ir lempų gausoje atrasti idealiai juos atitinkančią.

  Visas mūsų pasiūloje esančias kosmetologines lempas galime suskirstyti į dvi dideles kategorijas: stalinės lempos ir grindų lempos. Ant grindų pastatomos lempos labai dažnai pasirenkamos makiažo specialistų, taip pat atliekančių masažus, pedikiūro procedūras. O štai stalines dažniau renkasi manikiūro meistrai.

  Kokią kosmetologinę lempą rinktis? Pirmiausia įvertinkite, ar reikia pastatomos ant stalo ar ant grindų – tai šiek tiek susiaurins pasirinkimo lauką. Toliau svarbu įvertinti tokius parametrus kaip galingumas, lempos aukštis, galimybė lengvai aukštį reguliuoti. Prioritetą teikite lempoms, kurios turi šviesos spalvos ir intensyvumo reguliavimo funkcijas – tai leis paprastai susikurti komfortišką darbo apšvietimą. Lempos svoris bus svarbus, jei lempą dažnai transportuosite. Tai aktualu, pavyzdžiui, teikiant makiažo paslaugas klienčių namuose.

  Papildomo patogumo suteikia tokios funkcijos kaip laikiklis telefonui, specialus lempai pritaikytas krepšys. Jei dirbant reikalingas lempos mobilumas, puikus pasirinkimas bus lempa ant ratukų.
  Visos mūsų pasiūloje esančios kosmetologinės lempos yra kokybiškos, tvirtos ir funkcionalios. Estetiškas, dailus dizainas suteikia papildomų privalumų ir leidžia lempas pritaikyti skirtinguose interjeruose. Mūsų lempos labai populiarios grožio, medicinos, stomatologijos paslaugas teikiančių įstaigų rate. Svarbu tai, jog lempos yra komfortiškos, saugios ir net dirbant ilgai jų šviesoje akys nepavargsta ir nejaučia diskomforto.

  Kosmetologinės lempos internetu Hairfree.lt el. parduotuvėje – rinkitės iš labai plataus asortimento, apmokėkite Jums patogiausiu būdu ir jau po kelių dienų džiaukitės naujuoju pirkiniu bei jo teikiama nauda. Jei Jums reikalinga tokia lempa, negaiškite laiko kelionėms į specializuotas parduotuves, o taupykite brangų savo laiką ir pirkite internetu. Mūsų el. parduotuvėje tikrai rasite tai, kas idealiai atitiks Jūsų poreikius ir perkamąją galią. Pirkite patogiausiu Jums metu, iš bet kurios vietos, kur turite išmanųjį telefoną ar kompiuterį bei interneto ryšį. Mes pasirūpinsime Jūsų pirkinio pristatymu.

  Kaina 119  su PVM
  Stalinė kosmetologinė LED lempa su lupa 3D 14W
  Kodas: 9003LED
  Kaina 69  su PVM
  Kaina 124  su PVM
  Kaina 47  su PVM
  Kaina 2995  su PVM
  Kaina 89  su PVM
  Kaina 95  su PVM
  Kaina 4995  su PVM
  Kaina 79  su PVM