Prekių katalogas

Stalinės lempos manikiūrui

 • Kaina 7395  su PVM
  Kaina 119  su PVM
  Kaina 2995  su PVM
  Kaina 99  su PVM
  Kaina 4995  su PVM
  Kaina 3795  su PVM
  Kaina 3795  su PVM
  Kaina 2995  su PVM
  Kaina 2995  su PVM
  Kaina 2995  su PVM
  Kaina 3795  su PVM
  Kaina 2995  su PVM
 • Manikiūras neabejotinai patenka į mėgiamiausių moterų grožio procedūrų sąrašą. Žinoma, jis skirtas ne vien damoms – manikiūro paslaugomis naudojasi ir savo išvaizda besirūpinantys vyrai. Nors procedūra grožio sektoriuje tikrai nėra nauja, visgi daugelio simpatijas užkariavęs gelinis – ilgalaikis – lakavimas atsirado prieš kurį laiką. Tačiau nepriklausomai nuo to, koks manikiūras atliekamas, paslaugą kokybiškai suteikti būtų gana sudėtinga be gero apšvietimo. Štai kodėl manikiūro lempos, orientuotos konkrečiai į šios paslaugos teikėjus, yra labai vertinamos, o manikiūro specialistai džiaugiasi jų privalumais. Ieškote kokybiškos lempos manikiūro stalui? Mūsų pasiūloje turėsite puikų pasirinkimą!

  Į ką atsižvelgti, renkantis lempą manikiūrui?

  Jei manikiūro lempą perkate ne pirmą kartą, greičiausiai, gerai žinote, ko norite ir ko ieškoti. Tačiau tokią lempą besirenkantys pirmą kartą asortimente paprastai kiek pasimeta. Tad kokius aspektus reikėtų įvertinti?

  Nuspręskite, koks tvirtinimas patogesnis: ant stalviršio, ar iš stalo šono, o gal ant grindų. Būtinai įvertinkite lempos aukštį ir jo reguliavimo galimybes. Prioritetą teikite toms, kurios suteikia galimybę reguliuoti ne tik šviesos intensyvumą, tačiau ir spalvą – lengvai susikursite sau komfortišką darbo aplinką. Svarbus ir lempos galingumas, atsižvelkite į svorį, jei paslaugas teiksite ne vienoje vietoje.

  Manikiūro lemposmūsų asortimente

  Mes siūlome tikrai platų manikiūro lempų pasirinkimą. Prekės skiriasi tvirtinimu, aukščiu, forma bei kitais dizaino ypatumais. Taip pat skiriasi ir techniniai parametrai, pavyzdžiui, galingumas, šviesos srautas, spalvos temperatūra ir kiti.

  Mūsų parduodamos manikiūro lempos yra dailios, estetiškos, todėl tobulai tiks grožio paslaugų erdvėms. Visos prekės kokybiškos, patikimos, patvarios ir užtikrinančios gerą apšvietimą darbo vietai.

  Manikiūro lempos internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Manikiūro lempa – gana specifinis produktas, kurio nerasite įprastuose prekybos centruose. Tad pagalvokite, kiek laiko reikės skirti kelionei po specializuotas prekybos vietas, eismo spūstims, pasirinkimui, o jei vienoje vietoje nerasite tinkamos, reikės keliauti į kitą. Tad kur kas patogiau yra pirkti internetu. Mūsų e. parduotuvėje išsirinksite patogiai, operatyviai, mat prekės turi aprašymus, nurodyta tiksli kaina, yra nuotraukos. Prekes pristatysime į paštomatą arba kurjeriu.