Prekių katalogas

Nagų frezos manikiūrui ir pedikiūrui

 • Kaina 7495  su PVM
  Kaina 3995  su PVM
  Kaina 4295  su PVM
  Kaina 2495  su PVM
  Kaina 2795  su PVM
  Kaina 2795  su PVM
 • Rankos – moters vizitinė kortelė, todėl jų priežiūrai skiriama daug dėmesio: naudojami kremai rankų odai, įvairios priemonės nagams stiprinti, priemonės nagų odelėms tvarkyti, daugelis moterų pamėgę ilgalaikį gelinį lakavimą, suteikianti dailią išvaizdą nagams kelias savaites. Tvarkingi nagai ir švelni rankų oda yra tai, ko trokšta kiekviena moteris.

  Šioje prekių kategorijoje galėsite išsirinkti gelinių nagų lakavimui reikalingą lempą. Šios lempos skiriasi savo parametrais, tad išsirinkite tą, kuri geriausiai atitiks Jūsų poreikius. Daugiau patogumo bei saugumo naudojantis suteiks automatinio išsijungimo funkcija, laikmatis (puiku, jei yra keli laiko nustatymai), ventiliatorius. Tokia lempa bus reikalinga manikiūro salone ar namuose, jei norite pati rūpintis savo nagais ir jų išvaizda.

  Rinkiniai – nagų priežiūros prietaisai, pasižymintys itin dideliu funkcionalumu, jei turi daug keičiamų priedų. Įsigijusios tokį nagų priežiūros rinkinį galėsite prižiūrėti savo nagus ne ką prasčiau, nei tai padarytų grožio salone. Su keičiamais antgaliais lengvai ir dailiai pašalinsite odeles, patrumpinsite nagus iki norimo ilgio, pašlifuosite juos ir atliksite kitus veiksmus. Reguliariai naudodamos profesionalius ir kokybiškus nagų priežiūros rinkinius ne tik džiaugsitės gražiai atrodančiais, tvarkingais nagais, bet ir pamiršite apie nagų lūžinėjimą, odelių šerpetojimą, nagų plokštelės skilinėjimą, sluoksniavimąsi ir kitas dažnas problemas.

  Mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti ir nagų poliravimo pritaisą, kuris bus tikras atradimas toms, kurio nenori ar neturi laiko ilgiems pasisėdėjimams manikiūro salone ar namuose lakuojant nagučius – nupoliruoti jie itin gražiai blizgės ir atrodys lyt padengti bespalviu laku. Puikus sprendimas, kuriam prireiks labai mažai laiko sąnaudų ir galėsite džiaugtis tvarkingais, dailiais nagais.

  Į savo asortimentą įtraukiame tik pripažintų ir puikiai vertinamų gamintojų produkciją, tad rinkitės Lanaform, Silk‘n nagų priežiūrai skirtas prekes.

  Nagų priežiūros prietaisai internetu – Hairfree.lt el. parduotuvėje pirkti patogu, greita, o prekių kokybė nustebins. Jei norite džiaugtis dailiais nagais, tam nebūtina skirti daug laiko – rinkitės patikusius gaminius mūsų el. parduotuvėje ir jau po poros dienų galėsite tvarkyti savo nagus it tikros profesionalės. Užsakymą pristatome per 1–2 darbo dienas nurodytu adresu.