Prekių katalogas

Vandens distiliavimo aparatai

 • Kaina 115  su PVM
  Kaina 119  su PVM
  Kaina 149  su PVM
 • Ar žinote, jog distiliuotas vanduo yra nepaprastai grynas ir sveikas, jo sudėtyje nėra nė menkiausių priemaišų ir sveikatai žalingų priedų? O vandens distiliavimas – gana paprastas procesas, kurio metu vanduo išvalomas ir tam reikalingas tik vienas prietaisas – vandens distiliavimo aparatas. Visi žinome, koks svarbus sveikatai yra vanduo. Bet jei jis užterštas, tai kelia riziką mūsų sveikatai. O grynas distiliuotas vanduo – didžiulis sveikatos šaltinis, gerinantis smegenų veiklą, nuotaiką, jis labai naudingas širdžiai, sąnariams, odai, jis šalina toksinus ir padeda susitvarkyti su virškinimo problemomis, yra net naudingas mažinant svorį.

  Kaip veikia vandens distiliavimo prietaisas? Pirmiausia prietaisas užvirina vandenį, pašalindamas bakterijas ir virusus, drauge atskirdamas teršalus. Vandens garai keliauja prietaisu, kur yra atšaldomi ir vėl paverčiami vandeniu – grynu, sveiku ir saugiu naudoti, be jokių kenksmingų medžiagų. Šis vanduo filtruojamas per aktyviosios anglies filtrą, kuris pašalina net mažiausias užsilikusias priemaišų daleles. Distiliuotas vanduo yra gryniausias ir sveikiausias. Jei norite tokiu mėgautis, įsigykite vandens distiliavimo aparatą.

  Rinkdamiesi vandens distiliavimo aparatą vertinkite tokius jo techninius parametrus kaip galingumas, įtampa, talpa litrais, distiliacijos greitis ir kt. Kuo prietaisas galingesnis, tuo našiau veiks. Svarus ir distiliacijos greitis – jei distiliuosite labai dažnai ir didelius vandens kiekius, tikslinga rinktis didesniu greičiu pasižymintį prietaisą. Tokiu atveju ir didesnė prietaiso talpa bus didelis pranašumas. Verta atsižvelgti ir į svorio bei dydžio parametrus, juo labiau jei prietaisą reikės dažai transportuoti arba turite ribotą plotą, kurį galite jam skirti.

  Mūsų asortimente rinkitės Jums patinkantį ir geriausiai individualius poreikius atitinkantį vandens distiliavimo prietaisą. Visi pasiūloje esantys vandens distiliavimo aparatai yra aukštos kokybės, funkcionalūs, prisidėsiantys prie sveikesnio gyvenimo būdo.

  Vandens distiliavimo aparatai internetu Hairfree.lt el. parduotuvėje – paprasta rinktis, apmokėti ir gauti užsakymą, nes pristatome prekes visoje Lietuvoje ir į daugelį Europos šalių. Pirkti internetu labai naudinga, nes tai galite daryti bet kuriuo paros metu iš bet kurios vietos – visiška nepriklausomybė ir savarankiškumas. Taupykite savo laiką efektyviai!