Lanaform

 • Jei namų ar profesionaliam naudojimui reikalingos grožio ir sveikatos srities prekės, tuomet verta rinktis „Lanaform“ gaminius, išsiskiriančius itin aukšta kokybe, patvarumu, patikimumu ir dovanojančius geriausią naudojimosi jais patirtį.

  „Lanaform“ prekinis ženklas neabejotinai daugeliui puikiai girdėtas, ypač jei domitės grožio ir sveikatos priemonėmis, procedūromis. Tai – belgų kompanija, kurios specializacija yra būtent grožio, sveikatos ir puikios savijautos sritys. Itin platus kompanijos rinkai siūlomų priemonių spektras apima daug priemonių, užtikrinančių vartotojams gerą savijautą, kūno lepinimą ir puikią išvaizdą.

  „Lanaform“ savo veiklą pradėjo dar 1975 metais. Netruko įsitvirtinti Europoje, o šiandien pelnytai vadinama viena iš pirmaujančių Europoje namų ir profesionaliam naudojimui skirtų grožio bei sveikatos priemonių gamintojų. „Lanaform“ produkciją moterys ir vyrai įsigyti gali net keturiose dešimtyse pasaulio šalių.

  Š kompanija rinkai tiekia tik nepriekaištingos kokybės prekes. Tai užtikrinti leidžia išskirtinis dėmesys pažangioms technologijoms, inovacijos, moderniems sprendimams ir tuo remiantis kuriami nauji gaminiai. Absoliučiai visi šio gamintojo produktai yra sertifikuoti ir atitinka aukščiausius tarptautiniu lygmeniu keliamus saugumo ir kokybės reikalavimus.

  Hairfree.lt el. parduotuvėje turime neįtikėtinai platų „Lanaform“ gaminių spektrą. Jūsų dėmesio laukia šie: UV lempos manikiūrui, eterinių aliejų garintuvai, nagų priežiūros prietaisų rinkiniai, masažinės pėdų vonelės, ultragarsinės vonelės, veido šveitimo aparatai, nugaros masažuokliai, masažinės sėdynės, drėgmės matuokliai, vaizdą didinantys veidrodžiai, anticeliulitiniai geliai, eteriniai aliejai, pėdų masažuokliai, kremai nuo raukšlių, plaukų šepečiai, elektriniai pėdų šveitikliai, plaukų kirpimo mašinėlės, vonios svarstyklės, kraujospūdžio matuokliai ir galybė kitų prekių grožio ir sveikatos sektoriuje.

  „Lanaform“ produkcija internetu Hairfree.lt el. parduotuvėje – patogu, paprasta ir greita. Kompanija paprastai prekiauja gaminiais, kurių neįsigysite masinės prekybos vietose, todėl tenka keliauti jų ieškoti į specializuotas parduotuves. Tačiau pirma, jų nėra daug, antra, jų darbo laikas greičiausiai sutaps su Jūsiškiu. Tad prisiderinti reikėtų. Šiame kontekste pirkimas internetu yra tikras išsigelbėjimas – visiškai savarankiškai galite planuoti pirkimo procesą, pirkti iš bet kurios vietos bet kuriuo Jums patogiu metu. Jūsų užsakytas prekes pristatysime nurodytu adresu Lietuvoje ir daugelyje šalių Europoje.

  Elektrinis manikiūro-pedikiūro rinkinys su pėdų šveitiklio priedais Lanaform NAILS CARE
  Kodas: 5410984058334

  Nagų priežiūros rinkinys, turintis visus reikalingus priedus, būtinus profesionalioms manikiūro ir pedikiūro procedūroms tiesiog namuose

  Kaina 1495
  Eterinių aliejų garintuvas Lanaform Fidji White
  Kodas: 5410984085507

  Kompatiškas ir mobilus, ultragarsinis ir šviečiantis aromatizatorius, baltos spalvos

  Kaina 2900
  Eterinių aliejų garintuvas Lanaform Fidji Grey
  Kodas: 5410984085613

  Kompatiškas ir mobilus, ultragarsinis ir šviečiantis aromatizatorius, pilkos spalvos

  Kaina 2900
  Nugaros masažuoklis Lanaform Body tapping
  Kodas: 5410984085675

  Labai patogus rankinis masažuoklis. 3 galvutės skirtingos stimuliacijos masažams

  Kaina 3495
  Masažinė sėdynė Lanaform Back Massager
  Kodas: 5410984571802

  Vibracinis nugaros masažuoklis su 5 masažo galvutėmis ir šilumos terapijos funkcija.

  Kaina 4500
  Masažinė pėdų vonelė Lanaform Bubble Footcare
  Kodas: 5410984016655

  Burbulinė, pėdas masažuojanti vonelė su 70 purkštukų

  Kaina 4900
  Ultragarsinė vonelė Lanaform Speedy Cleaner 600ml, 50W
  Kodas: 5410984027125

  Efektyviam akinių, laikrodžių, papuošalų ir kitų smulkių daiktų valymui ultragarsu

  Kaina 5900