Kosmetologiniai vežimėliai

 • Kosmetologinis vežimėlis - kėdutė (3 stalčiai + lentynėlė ant laikiklio)
  Kodas: CH-5005

  Kosmetologinis vežimėlis - kėdutė (3 stalčiai + lentynėlė ant laikiklio) ant ratukų

  Kaina 6500
  Kosmetologinis daugiaaukštis vežimėlis (2 lentynos + 1 stalčius)
  Kodas: CH-5051A

  Kosmetologinis vežimėlis ant ratukų su stalčiumi ir grūdinto stiklo lentynomis

  Kaina 9500
  Kosmetologinis daugiaaukštis vežimėlis (3 kompaktiškos lentynos)
  Kodas: CH-5063

  Kosmetologinis vežimėlis ant ratukų su kompaktiškomis grūdinto stiklo lentynomis

  Kaina 7500
  Kosmetologinis daugiaaukštis vežimėlis (3 talpios lentynos)
  Kodas: CH-5043

  Kosmetologinis vežimėlis ant ratukų su talpiomis grūdinto stiklo lentynomis

  Kaina 8500
  Kosmetologinis vežimėlis su sienelėmis (5 stalčių)
  Kodas: CH-5011

  Kosmetologinis vežimėlis su šoninėmis sienelėmis (5 stalčių) ant ratukų

  Kaina 5500
  Kosmetologinis vežimėlis su laikikliais (5 stalčių)
  Kodas: CH-5014

  Kosmetologinis vežimėlis (5 stalčių) ant ratukų

  Kaina 6500
 • Dažnu atveju paslaugų teikimas priklauso ne tik nuo turimų kompetencijų, įgūdžių ar specialisto žinių, bet daug įtakos darbui turi patogumas, o pastarasis tiesiogiai susijęs su aplinka, kurioje dirbama, įrankiais, priemonėmis ir pan. Grožio sektoriuje, pavyzdžiui, masažuotojų, kosmetologų, kirpėjų ir pan., darbui svarbūs kosmetologiniai vežimėliai, talpinantys daug darbui reikalingų priemonių . O šių vežimėlių mobilumas leidžia jų privalumais pasinaudoti vos tik prireikia tam tikro įrankio ar priemonės.

  Rinkitės kosmetologinius vežimėlius mūsų asortimente ir susikurkite patogią darbui aplinką. Vežimėliai mūsų el. parduotuvėje yra skirtingų matmenų, su stalčiais arba lentynėlėmis – įvertinkite savo poreikius, darbo pobūdį ir bus nesunku nuspręsti. Mūsų asortimente – juodi ir balti kosmetologiniai vežimėliai – kuri spalva tinkamesnė Jums, nuspręskite pagal savo simpatijas arba patalpos, kurioje juo naudositės, interjerą ir vyraujantį koloritą.

  Vežimėliai su lentynomis tiks buteliukams, kosmetikos priemonėms, aukštesniems daiktams, kurių nenorite laikyti prie sienų pritvirtintose ar pastatomose lentynose, o visada norite turėti „po ranka“. Kosmetologiniai vežimėliai su stalčiais labai patogus sprendimas, kai turite nemažai smulkių daiktų, aksesuarų – stalčiuose jie bus patikimai apsaugoti, nepasimes, neišsibarstys.

  Labai praktiškas variantas – kosmetologinis vežimėlis su kėdute, kurios minkštoji dalis aptraukta kokybiška eko oda. Vežimėlio-kėdutės karkasui naudotas chromuotas metalas, pasižymintis patvarumu ir ilgaamžiškumu.

  Rinkdamiesi produkciją, kurią įtraukiame į savo asortimentą, galvojame apie klientus, todėl renkamės tik patikimų, aukštas pozicijas rinkoje užimančių gamintojų prekes, pasižyminčias puikia kokybe ir patvarumu. Tad naujas kosmetologinis vežimėlis bus labai gera investicija.

  Kosmetologiniai vežimėliai internetu el. parduotuvėje Hairfree.lt – rinkitės Jūsų poreikius atitinkantį, apmokėkite patogiausiu būdu ir jau po poros dienų džiaugsitės naujojo pirkinio privalumais. Taupykite savo laiką, skirkite jį darbui, klientams arba sau – perkant internetu nereikės jos gaišti kelionei į specializuotas parduotuves, pasirinkimui, stovėjimui eilėse ar eismo spūstyse. Pirkti internetu mūsų parduotuvėje labai patogu, greita, o geriausia, kad nebūsite priklausomi nei nuo laiko, nei nuo vietos. Jūsų užsakymas nurodytu adresu Lietuvoje gavėją pasieks vos per 1–2 darbo dienas.