Prekių katalogas

Sportiniai čiužiniai

 • Sportiniai čiužiniai yra nepakeičiami sportuojant, atliekant gimnastikos ar mankštos pratimus. Jie padės saugiai ir patogiai atlikti įvairius mankštos, aerobikos, jogos ir kitus pratimus. Šie kilimėliai yra pagaminti iš specialaus pluošto, tad jų paviršius neslysta ir palengvina pratimų atlikimą. Sportinius kilimėlius patogu naudoti: jie pasižymi atsparumu drėgmei, tad yra lengvai valomi.

  Kam reikalingi kilimėliai sportui?

  Atliekant įvairius pratimus ant kieto pagrindo, galima patirti įvairių nugaros, sąnarių ir kitų traumų. Kilimėliai sportui suteikia tolygų ir minkštą pagrindą, tad traumų tikimybė sumažėja, o atlikti pratimus yra patogiau, maloniau ir saugiau. Neslystantis kilimėlių paviršius palengvina pratimų atlikimą, taip pat apsaugo nuo paslydimo rizikos ir galimų traumų.

  Svarbu žinoti, kad kokybiški kilimėliai sportui nesideformuoja nuo slėgio. Jie gaminami iš specialaus sintetinio pluošto, kuris greitai atgauna savo pradinę formą. Tai ilgai tarnaujantis sporto inventorius, kurį mankštoms nuolat naudoja tiek profesionalūs sportininkai, tiek mėgėjai. Jei iki šiol manėte, kad kilimėliai sportui nėra būtini, išmėginkite juos ir neabejotinai pamėgsite.

  Kaip išsirinkti kilimėlį sportui?

  Kilimėlį rinkitės pagal tai, kokius pratimus planuojate atlikti. Kilimėliai sportui gali būti įvairaus storio. Jogos pratimams skirti kilimėliai yra plonesni, jie vientisi ir yra patogiai suvyniojami į ritinį, tad juos patogu nešiotis – kilimėlius galima naudoti ne tik namuose ar sporto salėje, bet ir atliekant pratimus gamtoje.

  Pilateso, fitneso, gimnastikos pratimams ar darbui su svarmenimis rekomenduojami storesni kilimėliai. Jie suteikia minkštą ir patogią atramą. Tokie kilimėliai gali būti įvairaus dydžio ir yra sulankstomi, tad nenaudojant puikiai tilps spintoje ar terasoje – tai leidžia sutaupyti daugybę vietos.

  Mūsų asortimente siūlomi įvairūs kilimėliai sportui, tad tikrai išsirinksite sau tinkamą, be to, galimas ir skirtingų spalvų pasirinkimas. Atkreipkite dėmesį ir į kilimėlio matmenis: jei turite daugiau vietos, geriau rinktis storesnį sulankstomą kilimėlį, o jei planuojate mankštintis įvairiose vietose, jogos kilimėlis taps nepakeičiamu palydovu. Ploni ir lengvi jogos kilimėliai yra labai populiarūs, nes suteikia galimybę sportui bet kurioje vietoje, kai tik turite laisvo laiko: darbe, mieste, gamtoje, kelionėje.