Prekių katalogas

Gariniai sterilizatoriai, medicininiai autoklavai

  • Gariniai aukšto slėgio ir temperatūros sterilizatoriai (medicininiai autoklavai) yra nepamainomi prietaisai laboratorijose, sveikatos apsaugos įstaigose ir pan. Šį įranga puikiai dezinfekuoja, sterilizuoja įrankius ir priemones, užtikrindama nepriekaištingą higieną, švarą ir saugumą. Įrankiai yra veikiami aukšto slėgio ir aukštos temperatūros garais, taip garantuojant maksimalų efektyvumą. Esminis veikimo principas – garų poveikis tam tikroje temperatūroje, esant tam tikram garų slėgiui per nustatytą laikotarpį. Gariniai sterilizatoriai naudojami paprastai – tereikia pasirinkti tinkamą trukmę, atsižvelgiant į sterilizuojamus įrankius ir tai, kiek vienu metu jų sudedama į sterilizatorių. Puiku tai, kad gariniai sterilizatoriai yra naudingi ir visiškai nekenksmingi nei aplinkai, nei žmogui.

    Jei Jums reikalingas geras sterilizatorius, tokį tikrai išsirinksite mūsų el. parduotuvėje Hairfree.lt. Siūlome tik labai aukštus kokybei keliamus reikalavimus atitinkančius sterilizatorius, funkcionalius, našius, efektyvius.

    Mūsų asortimente esantys gariniai sterilizatoriai skiriasi labai dideliu skaičiumi kriterijų. Bene esminiai, kuriuos reikėtų vertinti pirmiausia ir lyginti su savo poreikiais, yra galingumas, temperatūra, sterilizacijos, taip pat džiūvimo laikas ir kt. Parametrų įvertinimas ir palyginimas su asmeniniais poreikiais padės išsirinkti juos geriausiai atitinkantį prietaisą. Siekiant darbo spartos, papildomo patogumo, tikslinga rinktis sterilizatorių, kuris veikia sparčiau, neprarasdamas našumo. Žinoma, svarbi ir talpa, medžiagos, iš kurių sterilizatorius pagamintas.

    Verta atsižvelgti ir į prietaiso matmenis. Regis, tai nėra kertinis aspektas ir su prietaiso efektyvumu nesusijęs, bet matmenys reikšmingi, jei neturite labai daug vietos naujam pirkiniui – tada verta atsižvelgti į turimą plotą. Atsižvelkite ir į padėkliukų matmenis, nes nuo jų priklauso, kiek ir ko galėsite sterilizuoti, ar tiks norimi įrankiai.

    Gariniai sterilizatoriai internetu Hairfree.lt el. parduotuvėje – patogu, spartu ir patrauklu kainos požiūriu. Šie prietaisai yra ne kasdienės prekės, todėl norėdami tokį įsigyti turėtumėte važiuoti į specializuotas parduotuves, taikytis prie jų strateginės vietos, darbo laiko. O pirkimo internetu galimybė leidžia viso to išvengti ir pirkti patogiai iš bet kurios vietos Jums patogiausiu metu. Rinkitės garinį sterilizatorių mūsų el. parduotuvėje, apmokėkite norimu Jums būdu, o mes pasirūpinsime sklandžiu pirkinio pristatymu.