Prekių katalogas

Depiliacinio vaško šildytuvai

 • Kaina 1895  su PVM
  Kaina 1395  su PVM
  Kaina 1395  su PVM
  Kaina 1895  su PVM
  Kaina 2995  su PVM
  Kaina 2995  su PVM
  Kaina 3495  su PVM
  Kaina 3495  su PVM
  Kaina 5995  su PVM
  Kaina 1695  su PVM
  Kaina 2995  su PVM
  Kaina 2195  su PVM
  Kaina 1195  su PVM
  Kaina 79  su PVM
  Kaina 85  su PVM
  Kaina 5295  su PVM
 • Puoselėjantys savo grožį daug dėmesio skiria nereikalingų plaukelių šalinimo procedūroms. Vaško, cukraus pastos šildytuvai yra puikūs pagalbininkai, norint atlikti depiliaciją vašku ar cukrumi. Šildytuvai gali būti naudojami grožio salonuose, kosmetologijos kabinetuose, taip pat ir namuose. Namie turėdami tokį prietaisą galėsite pamiršti vizitus depiliacijos procedūrai, nes bet kada prireikus pasinaudosite savo šildytuvu ir procedūras atliksite namuose. Jei norite visada po ranka turėti tokį aparatą ar toks prietaisas reikalingas Jūsų teikiamoms paslaugoms, tuomet pasižvalgykite po mūsų el. parduotuvės asortimentą ir išsirinkite Jums tinkamiausią.

  Siūlome vaško šildytuvus, kurie skiriasi kainomis, dizainu, funkcijomis ir techniniais parametrais. Rinkdamiesi, koks vaško, cukraus pastos šildytuvas yra tinkamiausias Jums, įvertinkite individualius poreikius ir palyginkite juos su prietaiso technine charakteristika bei dizainu. Grožio salonams, kosmetologijos kabinetams tikslinga rinktis galingesnį, didesnio našumo prietaisą, o naudojimui namuose tiks ir paprastesnis variantas. Nepriklausomai nuo parametrų, visi mūsų asortimente esantys vaško šildytuvai yra aukštos kokybės, patvarūs, funkcionalūs ir padėsiantys pasiekti geriausių rezultatų.

  Tikslinga atsižvelgti ir į prietaiso matmenis bei svorį. Matmenys svarbūs tuo atveju, jei turite ribotą vietos plotą jam pastatyti. Jei naudosite namuose, apsvarstykite, kur laikysite aparatą, kai jis bus nenaudojamas. Svorio kriterijus reikšmingas tada, jei prietaisą dažnai transportuosite, pavyzdžiui, jei depiliacijos paslaugas teiksite ne tik kosmetologijos kabinete, bet ir klienčių namuose.

  Galite rinktis šildytuvą su viena talpa arba keliomis. Prioritetą teikite prietaisams, suteikiantiems naudotojui kuo daugiau temperatūros reguliavimo ir kitų galimybių.

  Vaško šildytuvai, cukraus pastos šildytuvai internetu Hairfree.lt el. parduotuvėje – patogu rinktis, apmokėti už pirkinius, nereikia sukti galvos dėl prekių atsiėmimo, nes užsakymą pristatome visoje Lietuvoje Jūsų nurodytu adresu, taip pat ir į daugelį Europos šalių. Jei nuspręsite pirkti internetu, Jums nereikės gaišti brangaus savo laiko kelionei į specializuotas kosmetologijos įrangos prekių parduotuves. Pirkti internetu labai patogu tiek gyvenantiems mažesniuose miesteliuose, tiek užimtiems asmenims, taip pat visiems, kurie mėgsta naudotis pažangių technologijų teikiamomis galimybėmis ir palengvinti savo kasdienybę.