Prekių katalogas

Pedikiūro kėdutės

  • Pedikiūro kėdutės yra skirtos įvairias pedikiūro paslaugas teikiantiems specialistams ir grožio meistrams. Šios kėdutės yra mažesnio aukščio, tad jas patogu naudoti atliekant kojų grožio procedūras. Tai puiki pagalba nugaros raumenims ir kojoms, kai tenka ilgą laiką praleisti vienoje padėtyje ar dirbti ilgas valandas. Pedikiūro kėdutė turi atramą nugarai, tad efektyviai pašalina krūvį nuo raumenų nugaros ar pečių srityje.

    Pedikiūro meistro kėdutės yra sukurtos atsižvelgiant į grožio srityje dirbančių specialistų poreikius. Čia nuolat susiduriama su apkrovomis tam tikroms raumenų grupėms, nes meistrams tenka ilgai išbūti vienoje padėtyje. Dėl šios kėdutės turi patogią atramą nugarai – ji leidžia sumažinti raumenims tenkantį krūvį. Kai kurie kėdučių modeliai taip pat turi ir atramas rankoms, kurios yra labai naudingos, jei atliekant kojų grožio procedūras yra reikalinga atrama alkūnei. Sėdint ant prodesionalios meistro kėdutės patogu atlikti įvairias pedikiūro procedūras: pedikiūrą, kojų SPA, masažą, voneles ar lakuoti nagus.

    Pedikiūro meistrams skirtos kėdutės turi žvaigždės formos koją su ratukais. Ji užtikrina stabilų pagrindą ir apsaugo nuo virtimo, net ir tuomet, kai svoris ant kėdutės pasiskirsto netolygiai. Ratukai užtikrina lengvą judėjimą, todėl nepakylant nuo kėdutės meistras gali lengvai keisti savo padėtį ar judėti, pasiekti tolėliau padėtas priemones ar daiktus. Dėl ratukų ir ergonomiškos formos tokias kėdutes patogu naudoti net ir nedidelėse patalpose: jos leis jaustis patogiai ir tiksliai atlikti visus grožio procedūrai reikalingus veiksmus.

    Profesionaliam naudojimui skirtos kėdutės yra gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl darbo metu galite nesijaudinti dėl išorės audinio ar rėmo išvaizdos. Ilgaamžės medžiagos yra atsparios įvairiems aplinkos veiksniams ir lengvai valomos bei prižiūrimos. Tai užtikrina ilgą kėdutės naudojimo laiką ir nekintančią išvaizdą.

    Mūsų parduotuvės asortimente siūlomos pedikiūro kėdutės yra skirtos grožio meistrams. Jos puikiai tiks tiek mažesniam kabinetui, tiek ir dideliems grožio salonams. Kokybiškos, patogios ir universalaus dizaino kėdutės yra puiki priemonė visiems grožio specialistams, kurie ieško, kaip galėtų pagerinti savo darbo sąlygas.