Elektrostimuliatoriai

 • Riebalų deginimo prietaisas Silk'n Lipo
  Kodas: 8712856056736

  Klinikiniais tyrimais patikrinta žemo intensyvumo lazerinė terapija, efektyviai kovai su su nepageidaujamais riebalais

  Kaina 49900
  Elektrostimuliatorius Lanaform Stim Mass
  Kodas: 5410984083336

  Elektrostimuliatorius, galintis vienu metu stimuliuoti 2 kūno vietas, turintis 5 stimuliavimo programas

  Kaina 3900
  Elektrostimuliatorius Lanaform Medi Stim
  Kodas: 5410984083886

  Elektrostimuliatorius su 10 stimuliavimo programų

  Kaina 5400
  Skausmo terapijos prietaisas Silk'n Therapy
  Kodas: 7290016627138

  Skausmo terapija iš trijų kombinuotų energijos šaltinių: RF energija, LLLT energija, IR šilumos energija

  Kaina 39900
 • Šioje prekių kategorijoje rinkitės elektrostimuliatorių, skausmo malšinimo prietaisą – rūpinkitės savo sveikata ir puikia savijauta!

  Elektrostimuliatorus bus naudingas norint didinti fizinio krūvio naudą bei bendrą savijautą po treniruotės atpalaiduojant raumenis. Ši stimuliacija saugos raumenis intensyvaus sporto metu ir padės jiems kur kas sparčiau ir lengviau atsistatyti po fizinio krūvio. Prietaisą lengva naudoti, o pati procedūra neskausminga ir nekelia jokio diskomforto. Elektrostimuliatoriai skiriasi programomis (gali būti siurbimas, presavimas, minkymas, masažas ir kt.), intensyvumo lygiais (daugiau galimybių turėsite su daugiau lygių turinčiu prietaisu), svoriu ir kitais kriterijais. Bet kuriuo atveju šis prietaisas bus labai geras pirkinys besirūpinantiems savo sveikata, dailiomis formomis, savijauta po treniruočių ir ne tik.

  Ar žinote, kad juntant skausmą nebūtina iškart griebtis tabletės? Klausiate, o kaip tuomet numalšinti tą nemalonų jausmą? Siūlome pasitelkti skausmo malšinimo prietaiso teikiamą naudą ir numalšinti skausmą efektyviai be jokių vaistų. Mūsų el. parduotuvėje galite rinktis profesionalų skausmo terapijos prietaisą, kuris bus nepamainomas užklupus skausmui. Prietaiso veikimas grįstas net trijų energijos šaltinių sinchronizavimu. Kiekviena energija nukreipiama į skausmo lokaciją įvairiuose gyliuose, todėl efektyviai mažinamas skausmo keliamas diskomfortas ir spartinamas gijimo procesas. Skausmo malšinimo prietaisas bus naudingas varginant lėtiniam skausmui, taip pat raumenų skausmui ir spazmams, esant nervinei įtampai, sąnarių skausmui, jis padės ir tada, jei turite nedidelio laipsnio artritą. Negana to, šis prietaisas pagelbės esant sausgyslių traumoms, uždegimui, užklupus mėšlungiu ir daugeliu kitų atvejų. Platus naudų spektras suponuoja jo populiarumą.

  Jums siūlome „Lanaform“ elektrostimuliatorius ir „Silk‘n“ skausmo terapijos prietaisą. Abu gamintojai grožio bei sveikatos sektoriuje itin vertinami, o jų produkcija pozicionuojama kaip patikima ir aukštos kokybės. Tad neabejokite, kad pirkinys pasiteisins ir atitiks lūkesčius.

  Elektrostimuliatoriai el. parduotuvėje Hairfree.lt – kokybiški, patikimi ir funkcionalūs. Rinkitės mūsų asortimente, negaiškite laiko kelionėms į specializuotas parduotuves. Pirkti internetu patogu, lengva ir operatyvu. O mes pasirūpinsime Jūsų pirkinio pristatymu nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas. Taip pat užsakymus pristatome ir į paštomatus.