Prekių katalogas

Activeshop

 • „Activeshop“ – tai didžiausias grožio ir plaukų salonų įrangos gamintojas, eksportuotojas ir importuotojas Europoje. Kompanijoje dirba motyvuoti specialistai, kurie siekia pasiūlyti geriausius sprendimus grožio salonams. Nuo smulkiausių priedų iki įvairioms grožio procedūroms atlikti skirtos įrangos – platus „Activeshop“ asortimentas ir puikus kainos bei kokybės santykis leis kiekvienam meistrui atrasti geriausius pasirinkimus.

  Įrengiate arba atnaujinate savo grožio saloną ar kabinetą? Pasikliaukite „Activeshop“ produkcija, kuri išsiskiria ilgaamžiškumu ir puikia kokybe bei atitinka visus grožio srities profesionalų reikalavimus. Didelė dalis asortimento skirta manikiūro ir pedikiūro specialistams, kurie galės rinktis iš įvairių frezų, itin stilingų lempų geliniam manikiūrui atlikti, sterilizatoriai, vaško šildytuvai ir kt. Manikiūras ir pedikiūras – subtili ir atidumo reikalaujanti procedūra, todėl pasirinkti kokybišką, patogiai naudojamą ir patikimą įrangą yra itin svarbu.

  Kirpėjams „Activeshop“ taip pat siūlo įvairų asortimentą: pradedant nuo plaukų džiovintuvų, kirpėjo vežimėlio ir baigiant įvairiais naudingais priedais. Ergonomiškai suplanuoti ir patogūs naudoti vežimėliai leis lengviau atlikti savo darbą, o visos reikalingos priemonės bus pasiekiamos ranka. Aukštos kokybės medžiagos ir modernus minimalistinis dizainas puikiai derės kiekviename interjere.

  Asortimente rasite ir įvairaus tipo meistro kėdučių. Jos suprojektuotos taip, kad būtų patogu užimti darbui reikalingą poziciją, padeda išvengti nuovargio net ilgai dirbant vienoje pozicijoje. Kosmetologams ir kitų sričių grožio specialistams skirti vežimėliai bei grožio prietaisai leis kokybiškai ir efektyviai atlikti įvairias procedūras. Pasirinkę „Activeshop“ gaminius pateisinsite savo klientų lūkesčius ir jie galės džiaugtis malonia bei veiksminga procedūra veido ar kūno odai, plaukams ar nagams.

  Platus „Activeshop“ gaminių spektras ir puikios savybės leis pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti net ir dideliame grožio salone. Šis gamintojas yra patikimas partneris, suteikiantis geriausią patirtį tiek grožio specialistams, tiek jų klientams. Moderni ir stilinga įranga yra kaip tik tai, ko reikia kokybiškų paslaugų teikimui, o ilgaamžiškumas ir gerai apgalvoti sprendimai užtikrins, kad kiekvieną dieną darbas salone vyktų sklandžiai.

  Kaina 49 
  Vaško šildytuvas 400ml, 100W WHITE
  Kodas: 114571
  Kaina 1395
  Meistro kėdutė STOOL BEAUTY 3 WHITE
  Kodas: 118590
  Kaina 59 
  Manikiūro dulkių surinkėjas WIND WHITE 20W
  Kodas: 113925
  Kaina 28 
  Darsonvalio aparatas PORTABLE PROFI
  Kodas: 117972
  Kaina 35 
  UV sanitizatorius 8W
  Kodas: 123451
  Kaina 1995
  Kaina 55 
  Kaina 45 
  UV/LED nagų lempa 48W
  Kodas: 126260
  Kaina 2195
  Baktericidinė UV lempa EGG 38W
  Kodas: 131091
  Kaina 2995
  Kirpyklos plautuvė GABBIANO MOBILE HAIRWASHER
  Kodas: 125895
  Kaina 49