Prekių katalogas

Dovanų kuponai

 • Kai ieškome dovanos brangiam žmogui, dedame nemažai pastangų ir skiriame savo laiko tam, kad išrinktume ypatingą ir drauge naudingą dovaną, tiesa? Sutikite, tai ne visuomet paprasta. Juo labiau dabar, kai gyvename vartotojiškoje visuomenėje, turime didžiulius pasirinkimus ir kartais kitą žmogų nustebinti atrodo misija neįmanoma. Tad štai išeitis – dovanų kuponas. Tai dovana, leisianti pačiam dovanų gavėjui nuspręsti, ko jam labiausiai reikia, ar įsigyti tai,apie ką seniai svajojo, tačiau vis pagailėdavo pinigų.

  Kodėl dovanų kuponas – geriausias pasirinkimas dovanoti?

  Dovanų kuponas yra modernus ir labai praktiškas pasirinkimas dovanai. Teikdami jį dovanos gavėjui parodote savo dėmesį, rūpestį, pagarbą, šiltus jausmus, tačiau drauge neįpareigojate jo priimti daikto, kurio jam galbūt visai nereikia, tačiau suteikiate galimybę išsirinkti tai, ko jam reikia labiausiai. Ir tai visiškai nereiškia, kad dovanos gavėjo Jūs nepažįstate taip gerai. Tarkime, žinote, jog asmuo, kuriam ieškote dovanos, svajoja apie oro drėkintuvą namams. Tačiau išrinkdamisavo nuožiūra Jūs tarsi ir išpildote dovanos gavėjo svajonę, bet kartu ir „primetate“ jam savo pasirinkimą, nuomonę. O įteikdami dovanų kuponą įsigyti išsvajotam daiktui Jūs suteikiate šansą jį išsirinkti būtent tokį, apie kokį svajojama.

  Hairfree.lt dovanų kuponai

  Rinkitės Hairfree.lt dovanų kuponus. Tai bus puikus sprendimas, kadangi mūsų prekių spektras neįtikėtinai platus: nuo prekių vaikams iki namams, sodui, sveikatai ir kt.

  Išsirinkite Jums tinkamiausios sumos kuponą – galimi variantai: 10, 20, 50, 100, 200 ir 500 eurų vertės kuponai.

  Jei dovanos gavėjas išsirinks prekių už didesnę sumą, nei nurodyta kupone, ne bėda – mūsų e. parduotuvėje galima priemoka.

  Dovanų kuponai internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Ieškote dovanos? Tuomet stabtelėkite ir įsigykite dovanų kuponą iš mūsų e. parduotuvės. Negaiškite daugiau brangaus savo laiko ir suteikite progą dovanos gavėjui pačiam nuspręsti, ko jis labiausia nori. Taip puikiai parodysite savo dėmesį.

  Pasirinkite Jums tinkamiausią dovanų kuponą, apmokėkite, o mes pasirūpinsime jo pristatymu. Kuponu galima padengti ir pirkinio kainą, ir siuntimo išlaidas.

  Dovanų kuponas 200EUR
  Kodas: gift_coupon_DK200
  Kaina 200  su PVM
  Dovanų kuponas 100EUR
  Kodas: gift_coupon_DK100
  Kaina 100  su PVM
  Dovanų kuponas 50EUR
  Kodas: gift_coupon_DK050
  Kaina 50  su PVM
  Dovanų kuponas 20EUR
  Kodas: gift_coupon_DK020
  Kaina 20  su PVM