Prekių katalogas

Dermabrazijos aparatai

  • Prekių nėra.
  • Mikrodermabrazijai skirti veido valymo švelniai pašalina negyvas odos ląsteles, sumažina senėjimo požymius ir yra puiki raukšlių susidarymo prevencinė priemonė. Aparato galvutė yra pagaminta iš specialių medžiagų, pavyzdžiui, aliuminio kristalų, kurie papildomai atlieka ir priešuždegiminę funkciją. Daugelis šiuos aparatus naudojančių moterų teigia, kad nuolatinio naudojimo metu pasiekiami puikūs rezultatai, kurie prilygsta brangiai kainuojančioms procedūroms grožio salonuose.

    Procedūrų metu su veido odos atjauninimo aparatais skatinama kolageno ir elastinių skaidulų gamyba, sumažinamos raukšlelės, saulės ar su amžiumi atsirandančios veido odą varginančios dėmės. Tai visiškai neskausmingos, neinvazinės, odą tausojančios grožio procedūros.

    Veido odos aparatai skirti namų sąlygomis atjauninti odą. Taikoma kombinuota šviesos ir šilumos energijos terapija stimuliuoja giluminius odos sluoksnius ir spartina odos audinių regeneracinius procesus bei kolageno gamybą, todėl išsilygina smulkios raukšlės, susitraukia odos poros, oda tampa stangri ir lygi, o taip pat sugrįžta jaunos odos spalva.