Prekių katalogas

Oro drėkintuvai

 • Kaina 69  su PVM
  Oro drėkintuvas Lanaform Pommy
  Kodas: 5410984060573

  Eterinių aliejų garintuvas Lanaform Pommy gali būti naudojamas ir kaip oro drėkintuvas

  Kaina 2995  su PVM
  Kaina 1495  su PVM
  Kaina 1995  su PVM
 • Jei Jūsų namuose ar darbo vietoje sausas oras, verta pagalvoti apie oro drėkintuvą, kuris efektyviai drėkindamas orą garantuos komfortą ir puikią savijautą. Kad oras patalpoje per sausas, išduoda mūsų kūnas, pavyzdžiui, akys tampa jautresnės, jas skauda, kas dar labiau intensyvėja, jei dirbama kompiuteriu, taip pat dėl tokio oro sausėja ir oda, ima pleiskanoti, gali erzinti burnos, taip pat ir nosies gleivinės džiūvimas ir kt. Sausas patalpos oras kelia diskomfortą, todėl neverta su tuo taikstytis – oro drėkintuvas sparčiai pataisys situaciją.

  Mūsų el. parduotuvėje rasite skirtingų oro drėkintuvų, todėl įvertinkite savo galimybes, poreikius ir išsirinkite geriausiai juos atitinkantį. Rinkdamiesi oro drėkintuvą atkreipkite dėmesį į tokius jo parametrus kaip išgarinimas, kokio dydžio patalpai skirtas, kiek valandų drėkina orą ir pan.

  Daugiau patogumo eksploatuojant prietaisą suteiks papildomos funkcijos. Pavyzdžiui, automatinis išsijungimas pasibaigus vandeniui leis nesirūpinti prietaiso veikimu ir drėkinimo laikotarpio pabaiga, kai nesate namuose. Laikmatis suteiks galimybę atidėti prietaiso veikimą. Kur kas daugiau komforto garantuoja nuotolinis valdymas. Daugiau funkcijų turės prietaisas su keliais režimais.

  Mūsų asortimente rasite ir vaikams skirtą oro drėkintuvą, išsiskiriantį ne tik funkcionalumu, bet ir patraukliu, žaismingu dizainu. Tylus veikimas netrikdys vaiko miego, o drėkintuvo atliekamos funkcijos garantuos tyrą, šviežią orą vaiko kambaryje ir ramų jo miegą.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės skirtingų spalvų ir formų oro drėkintuvus. Vieni jų yra daugiau klasikiniai, taip pat yra ir originalių formų, atrodančių itin moderniai, tad prietaisas tikrai nebus tarsi svetimkūnis nepriekaištingame Jūsų namų interjere – jis puikiai įsilies ir tiks.

  Siūlome „Lanaform“ drėkintuvus. Gamintojas patikimas, žinomas ir vertinamas, todėl būkite tikri, kad įsigysite kokybišką, patvarų ir funkcionalų prietaisą.

  Oro drėkintuvai el. parduotuvėje Hairfree.lt – išsirinkite patikusį, apmokėkite patogiausiu Jums būdu ir jau po poros dienų galėsite išbandyti savo pirkinį. Užsakymą nurodytu adresu pristatysime per 1–2 darbo dienas. Pirkti internetu labai patogu, nes Jums nereikės išeiti iš namų ar darbo vietos – drėkintuvą nusipirksite greitai, todėl taupysite savo laiką.