Prekių katalogas

Grindinės lempos su lupa

 • Kaina 47  su PVM
  Kaina 79  su PVM
  Kaina 47  su PVM
  Kaina 76  su PVM
  Kaina 119  su PVM
  Kaina 65  su PVM
 • Atliekant įvairias grožio procedūras, specialistams geras matomumas yra itin svarbus. Jį užtikrinti padeda grindų lempos. Tai puikus papildomas šviesos šaltinis, suteikiantis koncentruotą apšvietimą ir lengvai reguliuojamas. Tokias lempas patogu naudoti atliekant įvairias veido, odos ir kitas procedūras. Modernus dizainas ir spalvų pasirinkimas leis lengvai priderinti pasirinktą lempą bet kokiame kosmetologijos kabinete ar grožio salone.

  Grožio ir kosmetologijos specialistams skirtos grindų lempos yra mobilios. Jos tvirtinamas ant specialaus rėmo su ratukais, todėl lempą lengva perstumti į kitą vietą, ją patogu judinti ir procedūros metu, keičiant šviesos šaltinio kryptį. Ratukai yra išdėstyti žvaigždės principu, todėl lempa apsaugota nuo virtimo, nepriklausomai nuo padėties, kurią pasirinksite.

  Profesionalams skirtos lempos yra gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, tad galite nesibaiminti, kad lempos ratukai skleis pašalinius garsus – apšvietimo padėtį bet kuriuo metu galėsite keisti tyliai, netrikdydami kliento procedūros metu.

  Dar daugiau patogumo užtikrina reguliuojamas lempos aukštis ir padėtis. Taip grožio specialistas gali rasti patogiausią apšvietimą greitai ir lengvai, nesukeliant diskomforto klientui. Atliekant kai kurias procedūras reikalingas itin detalus vaizdas, todėl kai kurios grindinės lempos yra komplektuojamos su lupa. Tai leidžia ne tik aiškiai apšviesti vaizdą, bet ir jį matyti padidintą – tai itin aktualu atliekant veido priežiūros ir permanentines procedūras.

  Kai kurios lempos turi reguliuojamą šviesos srautą, kurį kiekvienas specialistas gali pasirinkti individualiai. Tai leidžia rinktis geriausią matomumą atliekant skirtingas procedūras. Kuo funkcionalesnė lempa, tuo įvairesnėse procedūrose ji pravers grožio specialistams. Taip pat verta prisiminti, kad geras apšvietimas leidžia kokybiškiau ir greičiau suteikti paslaugą, todėl klientams tai suteikia pridėtinės vertės.

  Kosmetologinės lempos skiriasi savo dizainu, šviesos intensyvumu ir reguliavimo galimybėmis, todėl kviečiame susipažinti su plačiu jų asortimentu. Šios lempos nėra didelė investicija, tačiau labai praverčia kasdieniame grožio salonų darbe. Rinkitės lengvą, kokybišką ir ilgaamžę lempą, kuri patikimai tarnaus ne vienerius metus. Grindų lempos – tai nedidelė, tačiau svarbi detalė, kuri užtikrina ergonomišką ir patogią darbo aplinką visiems grožio specialistams.