Prekių katalogas

Stalinės lempos su lupa

 • Kaina 1995  su PVM
  Kaina 3195  su PVM
  Kaina 3195  su PVM
  Kaina 84  su PVM
  Kaina 69  su PVM
 • Atliekant įvairias kosmetologines procedūras, geras matomumas specialistams yra itin svarbus. Vis dėlto pagrindinio šviesos šaltinio dažnai nepakanka, įveikdama atstumą šviesa išsisklaido, o prastas apšvietimas blogina matomumą, kuris trikdo darbą. Stalinės lempos yra puikus pasirinkimas, jei ieškote koncentruoto ir patogaus papildomo šviesos šaltinio.

  Kosmetologinės lempos pasižymi funkcionalumu ir gražiu dizainu, todėl jas lengva derinti įvairiame interjere. Stabilumą užtikrina specialus pagrindas arba fiksatoriai, kurie leidžia pritvirtinti lempą prie darbo stalo nesumažinant darbinio paviršiaus ploto. Dėl šios priežasties šis papildomas šviesos šaltinis puikiai tinka net ir nedideliems kosmetologiniams kabinetams arba manikiūro darbo stalui.

  Grožio srities profesionalams skirtos lempos suteikia koncentruotą šviesos šaltinį ir užtikrina puikų matomumą, kuris leidžia dirbti greičiau ir kokybiškiau. Dėl unikalios lempos kojelės jos padėtį lengva keisti ir reguliuoti, be papildomų pastangų atrandant patogiausią apšvietimo kampą. Mažesnės lempos paprastai turi vieną lenkiamą tašką, o jei reikia daugiau mobilumo, galima rinktis lempas su ilgesne kojele, kurios užtikrina dar daugiau galimų padėčių.

  Staliniai šviestuvai skleidžia dienos šviesą, kuri nesukelia nuovargio akims net ir ilgai dirbant. Asortimente rasite ir lempų su didinamaisiais lęšiais, kurie leidžia iki kelių kartų priartinti matomą vaizdą – tai labai patogu, kai atliekamos subtilumo ir atidumo reikalaujančios grožio procedūros.

  Grožio srities profesionalams skirtos lempos yra gaminamos iš aukštos kokybės ir patvarumu pasižyminčių medžiagų, todėl pasižymi ilgaamžiškumu. Stalinės lempos su lupa yra komplektuojamos su specialiu gaubtu, kuris patikimai apsaugo nuo dulkių bei nešvarumų susikaupimo. Lempų paviršius yra lengvai valomas, todėl jį lengva prižiūrėti, o lempa visada atrodys estetiškai.

  Renkantis papildomą šviesos šaltinį, svarbu atkreipti dėmesį į šviesos intensyvumą – informacijos apie jį rasite kiekvienos lempos aprašyme. Kuo geresnis matomumas reikalingas procedūros metu, tuo intensyvesnio šviesos srauto lempą patariama rinktis. Techniniai duomenys užtikrina puikius parametrus ir suteikia darbo vietai ergonomiškumo. Atraskite asortimento įvairovę, kuria pasižymi mūsų siūlomos stalinės lempos – tai būtina apšvietimo priemonė kiekviename grožio salone ar kosmetologijos kabinete.