Prekių katalogas

Ultragarsinės valymo vonelės

 • Kaina 6495  su PVM
  Kaina 6495  su PVM
  Kaina 4495  su PVM
  Kaina 5995  su PVM
  Kaina 5995  su PVM
  Kaina 119  su PVM
  Kaina 5495  su PVM
  Kaina 7295  su PVM
  Kaina 3995  su PVM
  Kaina 529  su PVM
  Kaina 489  su PVM
  Kaina 115  su PVM
  Kaina 469  su PVM
  Kaina 369  su PVM
 • Įrankių sterilizatoriai yra nepamainomi prietaisai teikiantiems masažo, grožio paslaugas, pavyzdžiui, kosmetologams, manikiūro meistrams ir pan., taip pat stomatologams ir daugelio kitų profesijų atstovams. Šie dezinfekavimo įrenginiai padeda kur kas efektyviau ir paprasčiau laikytis higienos, tvarkos bei užtikrinti, kad paslaugų teikimo metu naudojami nepriekaištingai švarūs darbo įrankiai. Jei atėjo laikas pakeisti senąjį įrankių sterilizatorių ar ieškote pirmojo tokio prietaiso savo darbui palengvinti ir švarai užtikrinti, tuomet siūlome rinktis mūsų el. parduotuvės asortimente – patrauklus pasirinkimas, konkurencingos kainos.

  Siūlome skirtingus prietaisus, todėl kiekvienas atrasite tą, kuris geriausiai atitiks konkrečius poreikius ir finansines galimybes. Nepriklausomai nuo to, kurį įrankių sterilizatorių pasirinksite, visi mūsų pasiūloje esantys puikiai sunaikins bakterijas, grybelius, stafilokokus, virusus. Jei vertinate laiką ir prioritetą teikiate spartai, rinkitės kvarcinį įrankių sterilizatorių mūsų asortimente, įkaistantį per keliolika minučių, o įrankius išvalantį per kelias dešimtis sekundžių! Tai itin naudinga dar ir todėl, kad padeda taupyti Jūsų laiką. Kitas pasirinkimas – ultravioletinis sterilizatorius, kuris įrankius valo kiek ilgiau, bet nepriekaištingai. Galite rinktis ir ultragarsinę vonelę – valymas ultragarsu leidžia pasiekti net itin sunkai pasiekiamas vietas ir išvalyti įrankius tobulai. Tokia vonelė bus puikus sprendimas ne tik darbo įrankiams, bet ir namuose – papuošalams, stalo įrankiams, brangiems akmenims ir kt.

  Rinkdamiesi sterilizatorių įrankiams įvertinkite jo parametrus, svoris ir gabaritai bus reikšmingi tada, jei turite nedaug vietos įrenginiui, tai pat jei sterilizatorių naudosite keliose vietose, t. y. jis bus mobilus, tuomet dėl patogumo verta rinktis lengvesnį. Atkreipkite dėmesį į įkaitimo bei sterilizavimo laikus, galingumą.

  Šioje prekių kategorijoje rinkitės „Lanaform“, „RestPro“, „Silk‘n“ produkciją. Visi gamintojai vertinami ir rinkoje užimantys solidžias pozicijas.

  Įrankių sterilizatoriai internetu el. parduotuvėje Hairfree.lt – rinkitės patikusį prietaisą, o mes pasirūpinsime, kad po apmokėjimo praėjus vos 1–2 darbo dienoms jau galėtumėte naudotis prietaiso privalumais. Pirkti internetu labai patogu, negana to, tai leidžia Jums taupyti savo laiką ir pirkti net neišeinant iš namų ar darbo vietos – pasinaudokite šiais privalumais!