Prekių katalogas

Veido garinimo prietaisai - vapozonai

  • Rūpintis veido oda būdinga ir vyrams, bet neabejotinai tai atrodo neišvengiama kone kiekvienai moteriai. Sveika, skaisti ir elastinga bei tinkamai drėkinama oda tampa ne tik vizitine kortele, bet ir teikia pasitikėjimo savimi. Įvairūs aplinkos veiksniai, naudojamos makiažo priemonės, stresas, nuovargis neigiamai veikia odą, todėl ją palepinti ypatingomis procedūromis yra tiesiog būtina. Tad jei dar neturite veido garintuvo, paskubėkite išsirinkti iš mūsų pasiūlymų!

    Veido garinimas yra viena naudingiausių procedūrų veido odai. Veido garintuvai padeda efektyviai pasišalinti riebalams, įvairiems nešvarumams, pagerinti kraujotaką veido odos srityje. Jau po pirmos procedūros pajusite, kad veido oda tapo minkštesnė, glotnesnė, lygesnė ir elastingesnė. Veido garintuvai tinka visiems odos tipams, tik procedūras atlikti reikia tokiu dažnumu, koks rekomenduojamas pagal veido odos tipą. Pavyzdžiui, sausos odos savininkėms veido garinimas rekomenduojamas maždaug kartą per tris mėnesius, o turinčioms riebią odą dažniau – galima ir kartą per savaitę. Garų paveikta oda kur kas geriau įsisavina kremų, kaukių ir aliejų naudingąsias medžiagas.

    Norėdami geriausio rezultato vadovaukitės veido garintuvo gamintojo rekomendacijomis. Prieš atliekant procedūrą odą reikia paruošti: nuplauti, patepti kremu, jei oda sausa, o riebią odą nuplauti kosmetiniu muiliuku. Procedūrą atlikite tiksliai taip, kaip nurodyta instrukcijoje. Po procedūros venkite vėjo, šalto oro. Odą nuplaukite šiltu vandeniu ir kruopščiai nusausinkite. Naudokite kaukę riebiai ir mišriai odai, o sausai – kremą.

    Mūsų asortimente esantys veido garintuvai yra saugūs naudoti. Prietaisai aukštos kokybės, patikimi, patvarūs ir funkcionalūs. Itin atsakingai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukiame į asortimentą, nes savo klientams siūlome tik geriausius gaminius.

    Veido garintuvai Hairfree.lt el. parduotuvėje – patogu pirkti, puikus asortimentas, patrauklios kainos ir jokių rūpesčių dėl pirkinių atsiėmimo! Daugybė privalumų Jums, o kur dar efektyvus laiko taupymas ir maksimalus komfortas. Pirkti internetu galite bet kuriuo metu iš bet kurios Jums patogios vietos, todėl visiškai savarankiškai planuokite pirkimo procesą. Jūsų pirkinius pristatysime per 1–2 darbo dienas (gali būti išimčių) į bet kurį miestą Lietuvoje.