Prekių katalogas

Makiažo lagaminai

 • Makiažo lagaminas ELEGANT BOX SILVER
  Kodas: 122853
  Kaina 149 
  Makiažo lagaminas RED GRID
  Kodas: 122854
  Kaina 89 
  Makiažo lagaminas 02 RED
  Kodas: 104750
  Kaina 49 
  Makiažo lagaminas 05 BLACK
  Kodas: 123157
  Kaina 129 
  Makiažo lagaminas 05 SILVER
  Kodas: 123158
  Kaina 129 
  Makiažo lagaminas ELEGANT BOX BLACK
  Kodas: 122852
  Kaina 149 
  Makiažo lagaminas BOX BLACK
  Kodas: 122851
  Kaina 139 
  Makiažo lagaminas 03 PINK
  Kodas: 104744
  Kaina 59 
  Makiažo lagaminas 03 SILVER
  Kodas: 104745
  Kaina 59 
  Makiažo lagaminas 03 BLACK
  Kodas: 104746
  Kaina 59 
  Makiažo lagaminas 02 SILVER
  Kodas: 104747
  Kaina 49 
  Makiažo lagaminas 02 BLACK
  Kodas: 104749
  Kaina 49 
 • Makiažo lagaminai – tai nepakeičiama darbo priemonė makiažo meistrams dirbantiems salone ar vykstantiems pas klientus. Patogiai ir ergonomiškai suplanuotos lentynos leis palaikyti tvarką ir visada lengvai atrasti reikalingas makiažo priemones ar įrankius. Sukurti profesionalams ir pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų makiažo lagaminai ne tik puikiai atlieka savo funkciją, bet ir suteikia meistro įvaizdžiui profesionalumo.

  Mažesni makiažo lagaminai yra patogus sprendimas, jei vykstate makiažo daryti pas klientą. Tokiame lagamine telpa visos reikalingos makiažo priemonės ir įrankiai, o lentynos suplanuotos taip, kad pernešant priemonės nejudėtų – atvėrus lagaminą visada pasitiks tvarką. Be to, naudojant lagaminą sutaupysite daug laiko: tereikia jį atidaryti ir galima pradėti makiažą, visos priemonės bus patogiai išdėliotos.

  Didesni makiažo lagaminai gali atlikti įvairias funkcijas. Juos taip pat galima naudoti makiažo priemonių transportavimui, kai vykstama pas klientą, tačiau jie taip pat puikiai tiks naudoti ir grožio salone. Didesnieji lagaminai yra gaminami su ratukais, todėl juos lengva perstumti į kitą vietą. Jie stabilų ir turi daugybę skyrių bei lentynų, todėl tinka įvairiausioms priemonėms ar įrankiams laikyti.

  Makiažo meistrams skirti lagaminai išsiskiria savo dizainu, kuriam skiriama daug dėmesio. Funkcionalumas ir grožis čia puikiai dera tarpusavyje, todėl salone ar privačiame kabinete toks lagaminas bus ne tik funkcionalia lentyna, bet ir dailia interjero detale.

  Kai kosmetiką reikia transportuoti, makiažo lagaminai suteikia puikią apsaugą. Jų karkasas yra tvirtas ir kietas, o lentynos pritaikytos kosmetikos priemonėms. Dėl to net ir lagaminui nuvirtus ar nukritus, viduje esanti kosmetika išliks saugi – tvirta išorė apsaugos ją nuo smūgio žalos. Tai itin aktualu, kai prireikia keliauti tolėliau.

  Itin dideli makiažo lagaminai gali atlikti dar daugiau funkcijų. Paprastai jie turi keletą aukštų, kurie kai kuriuose modeliuose gali būti naudojami ir komplektuojami atskirai, pagal poreikį. Funkcionaliausi lagaminai prireikus gali virsti makiažo staliuku su patogia lentyna ir veidrodžiu, tad akimirksniu sukurs makiažui atlikti reikalingą aplinką bet kurioje vietoje. Darote makiažus ir ieškote patogaus būdo laikyti bei transportuoti darbo priemones? Peržvelkite mūsų asortimentą ir išsirinkite poreikius atitinkantį makiažo lagaminą.