Prekių katalogas

Nagų lempos UV/LED

 • Kaina 39 
  Kaina 25 
  Kaina 25 
  Kaina 25 
  Kaina 49 
  Kaina 35 
  Kaina 29 
  Kaina 29 
  Kaina 39 
  UV/LED nagų lempa 60W
  Kodas: 133961
  Kaina 29 
  UV/LED nagų lempa 60W
  Kodas: 133962
  Kaina 35 
  UV/LED nagų lempa 72W
  Kodas: 125984
  Kaina 39 
  Kaina 29 
  Kaina 35 
  Kaina 35 
 • Jau prieš kurį laiką itin išpopuliarėjęs gelinis manikiūras, taip pat ir nagų priauginimo procedūra neužleidžia populiarumo pozicijų. Nenuostabu, ilgalaikis manikiūras yra tikras išsigelbėjimas šiuolaikinėms moterims, nuolat stokojančioms laiko sau. Gelinis manikiūras užtikrina, jog net kelias savaites nagai atrodys nepriekaištingai. Tokiam lakavimui atlikti ar nagams priauginti reikalinga speciali lempa. Ji nepamainoma manikiūro paslaugas teikiančių specialistų darbe, bet taip pat lengvai gali būti naudojama ir namuose, jei manikiūrą norite darytis patys. Naują nagų lempą rinkitės Hairfree.lt asortimente.

  Turime nepaprastai platų nagų lempų spektrą, todėl įvertinkite savo poreikius, galimybes, aktualius kriterijus ir išsirinkite tinkamiausią. Puiku, jei lempa turi daugiau darbo laiko pasirinkimų, pavyzdžiui, 10 s, 30 s, 60 s, 120 s. Tai suteiks daugiau lankstumo teikiant paslaugas ar darantis manikiūrą namuose.

  Tarnavimo laikas – dar vienas svarbus kriterijus. Jis skaičiuojamas valandomis. Kuo šis skaičius didesnis, tuo lempa tarnaus ilgiau. Taip pat įvertinkite ir lempos galingumą, šviesos diodą. Atsižvelkite į lempos matmenis, juo labiau jei ant manikiūro stalo turite nedaug laisvos vietos. Jei naudosite dvi lempas (dirbti kur kas patogiau ir sparčiau), tuomet įvertinkite, kad vietos užtektų abiems.

  Mūsų asortimente labai platus nagų lempų dizainų pasirinkimas. Didelę dalį pasiūlos sudaro baltos lempos, bet rasite ir juodų, raudonų, melsvų, oranžinių ir kt. Spalvų paletė labai plati, todėl galėsite priderinti prie vyraujančio kolorito arba lempa galės tapti spalviniu akcentu. Nagų lempų formų taip pat turime įvairių: nuo apvalių iki kampuotų ar net labai originalių. Visos nagų lempos kokybiškos, patvarios, funkcionalios, suteiksiančios patogumo ir spartos atliekant manikiūrą.

  Nagų lempos internetu Hairfree.lt el. parduotuvėje – rinkitės iš labai plataus asortimento, apmokėkite, o mes pasirūpinsime sklandžiu Jūsų pirkinio pristatymu. Užsakymus pristatome į bet kurią vietą Lietuvoje, taip pat ir į daug užsienio šalių. Pirkti internetu labai patogu ir greita, toks pirkimo tipas leidžia pirkti visiškai nepriklausomai nei nuo vietos, nei nuo laiko. Verta paminėti ir tai, kad mūsų nagų lempų kainos patenka į platų kainų diapazoną, todėl atrasite tai, kas atitiks Jūsų perkamąją galią.