Prekių katalogas

Ultragarsinės vonelės

 • Ultragarsinė vonelė Lanaform Ultrasonic Cleaner 400ml, 30W
  Kodas: 5410984090747

  Efektyviam akinių, laikrodžių, papuošalų ir kitų smulkių daiktų valymui ultragarsu

  Kaina 49 
  Kaina 119 
  Kaina 79 
  Kaina 49 
  Kaina 79 
  Kaina 199 
  Kaina 99 
  Ultragarsinė vonelė 800ml, 60W
  Kodas: 123878

  800ml, 60W ultragasinis instrumentų valiklis

  Kaina 99 
  Kaina 49 
  Kaina 149 
  Kaina 119 
 • Įrankių sterilizatoriai yra nepamainomi prietaisai teikiantiems masažo, grožio paslaugas, pavyzdžiui, kosmetologams, manikiūro meistrams ir pan., taip pat stomatologams ir daugelio kitų profesijų atstovams. Šie dezinfekavimo įrenginiai padeda kur kas efektyviau ir paprasčiau laikytis higienos, tvarkos bei užtikrinti, kad paslaugų teikimo metu naudojami nepriekaištingai švarūs darbo įrankiai. Jei atėjo laikas pakeisti senąjį įrankių sterilizatorių ar ieškote pirmojo tokio prietaiso savo darbui palengvinti ir švarai užtikrinti, tuomet siūlome rinktis mūsų el. parduotuvės asortimente – patrauklus pasirinkimas, konkurencingos kainos.

  Siūlome skirtingus prietaisus, todėl kiekvienas atrasite tą, kuris geriausiai atitiks konkrečius poreikius ir finansines galimybes. Nepriklausomai nuo to, kurį įrankių sterilizatorių pasirinksite, visi mūsų pasiūloje esantys puikiai sunaikins bakterijas, grybelius, stafilokokus, virusus. Jei vertinate laiką ir prioritetą teikiate spartai, rinkitės kvarcinį įrankių sterilizatorių mūsų asortimente, įkaistantį per keliolika minučių, o įrankius išvalantį per kelias dešimtis sekundžių! Tai itin naudinga dar ir todėl, kad padeda taupyti Jūsų laiką. Kitas pasirinkimas – ultravioletinis sterilizatorius, kuris įrankius valo kiek ilgiau, bet nepriekaištingai. Galite rinktis ir ultragarsinę vonelę – valymas ultragarsu leidžia pasiekti net itin sunkai pasiekiamas vietas ir išvalyti įrankius tobulai. Tokia vonelė bus puikus sprendimas ne tik darbo įrankiams, bet ir namuose – papuošalams, stalo įrankiams, brangiems akmenims ir kt.

  Rinkdamiesi sterilizatorių įrankiams įvertinkite jo parametrus, svoris ir gabaritai bus reikšmingi tada, jei turite nedaug vietos įrenginiui, tai pat jei sterilizatorių naudosite keliose vietose, t. y. jis bus mobilus, tuomet dėl patogumo verta rinktis lengvesnį. Atkreipkite dėmesį į įkaitimo bei sterilizavimo laikus, galingumą.

  Šioje prekių kategorijoje rinkitės „Lanaform“, „RestPro“, „Silk‘n“ produkciją. Visi gamintojai vertinami ir rinkoje užimantys solidžias pozicijas.

  Įrankių sterilizatoriai internetu el. parduotuvėje Hairfree.lt – rinkitės patikusį prietaisą, o mes pasirūpinsime, kad po apmokėjimo praėjus vos 1–2 darbo dienoms jau galėtumėte naudotis prietaiso privalumais. Pirkti internetu labai patogu, negana to, tai leidžia Jums taupyti savo laiką ir pirkti net neišeinant iš namų ar darbo vietos – pasinaudokite šiais privalumais!