Prekių katalogas

Apsauginiai veido skydeliai

 • Veido skydeliai, kaukės tapo neatsiejama mūsų gyvenimo realybe susidūrus su COVID19 virusu. Saugodami save ir kitus turime nešioti šias apsaugines priemones, kad neplatintume viruso. Tai itin svarbu tose vietose, kur susiduriama su didesniais žmonių srautais – parduotuvėse, grožio paslaugų teikimo, maitinimo vietose ir kt.

  Vis dėlto darbuotojai, nešiodami paprastas kaukes, susiduria su daugybe nepatogumų. Atsižvelgiant į tai, siūlome rinktis apsauginius veido skydelius, kurie ne tik apsaugo, bet ir atrodo estetiškai bei yra patogūs dėvėti.

  Apsauginės kaukės dengia tik burnos ir nosies sritį, o veido skydeliai – visą veidą, todėl jų suteikiama apsauga yra efektyvesnė. Šie skydeliai tinka nešiojantiems akinius ir padeda išvengti jų rasojimo, su kuriuo dažnai susiduriama nešiojant vienkartines kaukes. Skydeliai yra tvirtinami ant patogaus ir lankstaus rėmo, todėl tinka visiems. Juos dėvint matymo laukas nesusiaurėja, todėl darbuotojai gali jaustis laisvai ir nevaržomi diskomforto atlikti kasdienes funkcijas.

  Skydeliai yra skaidrūs ir lengvi, todėl atrodo itin estetiškai. Dėl šios savybės juos dažnai renkasi grožio industrijos profesionalai. Modernus dizainas ir ergonomiška forma leidžia patogiai atlikti įvairias kosmetologines ir higienines procedūras, o lengvas svoris užtikrina patogumą net ir ilgas darbo valandas praleidžiant su tokiu skydeliu ant galvos.

  Verta paminėti ir tai, kad veido skydeliai yra tvirti bei atsparūs lūžiams, todėl juos dėvint galima jaustis visiškai laisvai ir paprasčiausiai pamiršti šią beveik nematomą apsaugą nuo virusų. Šias apsaugos priemones lengva prižiūrėti bei valyti, jos neturi tiesioginio sąlyčio su oda, todėl tinkamai dezinfekavus skydelius, galima juos naudoti pakartotinai.

  Skydelis yra kiek atitolęs nuo nosies, todėl kvėpavimo takai nėra uždengiami, galima laisvai kvėpuoti. Dėl didesnio apsaugos ploto ir skydelio ergonomiškos formos yra išvengiama jo rasojimo – oras po skydeliu patenka pro šonus, iš abiejų pusių. Sąlyčio nebuvimas svarbus privalumas tiems, kurie susiduria su kvėpavimo takų problemomis arba nepraeinamumu, patiria alerginių reakcijų nuo sąlyčio su kaukės ar kitų apsauginių priemonių audiniais.

  Ieškote patogių ir praktiškų apsaugos priemonių darbuotojams, renginiams ar savo šeimos nariams? Apsauginiai veido skydeliai yra universalus pasirinkimas (jie tinka ir vaikams nuo 7 m. amžiaus), suteikiantis daugybę privalumų.