Prekių katalogas

Manikiūro dulkių ištraukėjai

 • Kaina 6995  su PVM
  Kaina 2895  su PVM
  Kaina 1795  su PVM
  Kaina 3895  su PVM
  Kaina 1695  su PVM
  Kaina 119  su PVM
  Kaina 149  su PVM
  Kaina 3195  su PVM
  Kaina 89  su PVM
 • Teikiate manikiūro paslaugas? O gal planuojate imtis šios veiklos? Tuomet Jums neabejotinai bus reikalingas manikiūro dulkių surinkėjas. Jei tokį turite, galbūt pats metas atsinaujinti? Mūsų asortimente išsirinksite kokybišką prietaisą už labai patrauklią kainą!

  Nuimant seną laką, poliruojant, priauginant nagus atsiranda daugybė dulkių, kurios sklinda į aplinką, jei tinkamai nesurenkamos. Be specialaus surinkėjo jas surinkti būtų nepaprastai sunku. Negana to, tokia darbo aplinka atrodytų netvarkinga, Jūsų ir klienčių rankos skendėtų dulkėse, kas atrodytų labai neestetiškai. Taip pat būtina paminėti ne tik estetinį šių prietaisų teikiamą privalumą. Dirbant su akrilu ir kai kuriomis kitomis manikiūrui reikalingomis priemonėmis į aplinką sklinda žmogaus sveikatai daugiau ar mažiau kenksmingos medžiagos, kurių dalį įkvepiate, jei nėra dulkių surinkėjo. Todėl šis prietaisas padės efektyviai pasirūpinti Jūsų ir klienčių sveikata, saugia ir švaria darbo aplinka. Tad paskubėkite rinktis puikaus dulkių surinkėjo iš Hairfree.lt.

  Kaip išsirinkti manikiūro dulkių surinkėją? Pirmiausia įvertinkite tokius parametrus kaip galingumas, įtampa. Svarbūs ir matmenys, nes juos reikia rinktis atsižvelgiant į Jūsų darbo vietą. Prietaisas neturėtų darbo erdvės ant stalo sumažinti taip, kad būtų nepatogu kokybiškai teikti paslaugas. Dar keli aspektai, pagal kuriuos galite rinktis, yra forma, kiti dizaino ypatumai. Taip pat reikėtų nuspręsti, ar norite ant stalo pastatomo ventiliatoriaus, ar ant grindų. Pastarojo aukštį galima reguliuoti, todėl susikurti darbui patogiausias sąlygas bus labai paprasta.

  Visi mūsų asortimente esantys prietaisai yra aukštos kokybės.

  Manikiūro dulkių surinkėjai internetu Hairfree.lt el. parduotuvėje – puikus pasirinkimas, patogūs apmokėjimo būdai ir operatyvus pirkinių pristatymas. Negaiškite savo laiko kelionėms po įprastas parduotuves, nestovėkite eismo spūstyse, o pirkite iš namų, darbo, kavinės ar net atostogaudami kitoje šalyje. Pirkti internetu labai patogu ir paprasta. O mes pasirūpinsime, kad jau netrukus galėtumėte džiaugtis savo pirkiniu ir išbandyti jo privalumus. Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 1–2 darbo dienas, taip pat ir į daugelį užsienio šalių (čia pristatymas trunka šiek tiek ilgiau).