Prekių katalogas

Rankšluosčių šildytuvai

 • Ar žinote, kaip greitai ir efektyviai dezinfekuoti rankšluosčius, juos pašildyti? Paprasta – tereikia turėti rankšluosčių šildytuvą! Šildant rankšluosčius drauge vyksta ir dezinfekcijos procesas (galima šildyti be dezinfekavimo), kurio metu sunaikinami mikrobai bei bakterijos, o jų ant rankšluosčių susikaupia nemažai. Tad jei esate nepriekaištingos švaros, tvarkos šalininkai ir norite maksimaliai laikytis higienos, tuomet rankšluosčių šildytuvas Jums bus nepamainomas. Dar neturite jo? Paskubėkite išsirinkti mūsų asortimente ir jau po kelių dienų mėgaukitės jo privalumais.

  Mūsų asortimente – kompaktiški ir funkcionalūs rankšluosčių šildytuvai, kuriais nepriekaištingai atliksite ne tik rankšluosčių, bet ir servetėlių šildymo procedūras.

  Svarstydami, koks rankšluosčių šildytuvas reikalingas Jums įvertinkite individualius poreikius, prietaiso naudojimo ypatumus ir jo technines charakteristikas. Tai padės išsirinkti Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį rankšluosčių šildytuvą. Svarbus talpos kriterijus – jums reikalinga talpa priklauso nuo to, kokius kiekius rankšluosčių vienu metu norėsite šildyti. Prietaiso matmenys ir svoris bus svarbūs tuomet, jei vieta, skirta naujam aparatui, yra ribota, taip pat jei šildytuvą dažnai transportuosite – tokiu atveju kompaktiškesnis ir lengvesnis prietaisas bus geresnis pasirinkimas.

  Mūsų asortimente rinkitės tik rankšluosčių šildytuvą arba rinkinį, kurį sudaro šildytuvas, rankšluosčiai ir bambuko žnyplės. Daugelio šildytuvų durelės atsidaro į šoną, todėl rankšluosčius įdėti ir išimti bus labai patogu. Metalinis tvirtas korpusas garantuoja prietaiso stabilumą, patvarumą ir atsparumą.

  Šildytuvai maksimalią temperatūrą pasiekia itin sparčiai, o šilumą išlaiko dar kelias valandas, tai užtikrina prietaiso našumą. Galimas rankšluosčių šildymas be dezinfekavimo funkcijos arba rankšluosčių dezinfekavimas – pasirinksite pagal savo poreikius. Visi mūsų asortimente esantys šildytuvai atitinka aukštus kokybei keliamus reikalavimus, jie funkcionalūs ir patikimi, tad bus pasiteisinusi ilgalaikė investicija.

  Rankšluosčių šildytuvai internetu – Hairfree.lt el. parduotuvėje išsirinksite idealiai atitinkantį Jūsų poreikius. Negaiškite laiko ieškodami šio aparato fizinėse pardavimo vietose, nesitaikstykite prie jų darbo laiko ir nevažiuokite didelių atstumų ieškodami idealiai tinkančio prietaiso. Verčiau skirkite vos kelias minutes savo laiko ir įsigykite šildytuvą internetu, o mes pasirūpinsime, kad jau po kelių dienų galėtumėte sėkmingai naudotis naujuoju savo pirkiniu.