Plaukų džiovintuvai, tiesintuvai

 • Plaukų džiovintuvas Silk'n SilkyLocks 2200W
  Kodas: 8712856055302

  Joninis plaukų džiovintuvas su inovatyviu liečiamu ekranu

  Kaina 2695
  Plaukų tiesinimo žnyplės Silk'n GoSleek IR
  Kodas: 8712856057580

  Plaukų tiesinimo žnyplės su infraraudonųjų spindulių technologija, skirta ploniems, chemiškai pažeistiems plaukams

  Kaina 2995
  Plaukų garbanojimo žnyplės Tristar HD-2347
  Kodas: 8713016021922
  Kaina 900
  Kelioninis lygintuvas Tristar ST-8132
  Kodas: 8713016020369

  Kompaktiškas, puikiai tinkantis kelionėms lygintuvas

  Kaina 995
  Plaukų tiesinimo šepetys Silk'n GoBrush Mist
  Kodas: 8712856060788
  Kaina 3395
  Plaukų tiesinimo žnyplės IONIC 230C
  Kodas: 125969
  Kaina 5900
  Plaukų tiesinimo žnyplės ULTRA INFRA
  Kodas: 109773
  Kaina 8500
 • Sveiki, tvirti ir žvilgantys plaukai yra daugelio moterų bei savo išvaizda besirūpinančių vyrų siekis. Ne paslaptis, kad norėdami turėti tokius plaukus turime įdėti pastangų: naudoti kokybiškas priemones ir priežiūros bei formavimo prietaisus. Jei norite džiaugtis sveikai spindinčiais plaukais, nepriekaištingu lygumu ar lengvai krintančiomis garbanomis, tvarkinga ir dailia šukuosena, tuomet siūlome pasižvalgyti po mūsų asortimentą ir įsigyti kokybiškų plaukų formavimo prietaisų, padėsiančių puikią plaukų išvaizdą išlaikyti paprasčiau.

  Siūlome „Silk‘n“ bei „Lanaform“ plaukų tiesinimo šepečius su garo funkcija, plaukų tiesinimo žnyples su infraraudonųjų spindulių technologija, jonizuojančius plaukų džiovintuvus. Visi prietaisai funkcionalūs, aukštos kokybės, grįsti inovatyviomis technologijomis ir tausojantys plaukus.

  Plaukų priežiūros priemonės – tai ne tik garbanoms, tiesinimui skirti prietaisai. Šioje prekių kategorijoje rinkitės ir puikius „Silk‘n“ epiliatorius, padėsiančius efektyviai ir paprastai pašalinti nereikalingus plaukelius. Geras sprendimas – „Silk‘n“ plaukų trimeris, užtikrinantis, kad nereikalingi plaukeliai bus lengvai pašalinti sunkiau prieinamose vietose. Vyriškoje mūsų klientų auditorijoje populiarus pasirinkimas – funkcionalus bei manevringas nosies ir ausų plaukelių trimeris, padedantis lengvai ir nelabai skausmingai pašalinti nereikalingus plaukelius nosies bei ausų srityse. Taip pat tarp vyrų mėgiamas ir dažnai perkamas produktas – kelioninė barzdaskutė, tiesiog nepamainoma kelionėse ne tik dėl puikaus funkcionalumo, bet ir kompaktiškumo.

  „Silk‘n“, „Carrera“, „Lanaform“ – tai prekių ženklai, kurių produkciją rasite plaukų formavimo prietaisų kategorijoje mūsų el. parduotuvės asortimente. Visi gamintojai grožio ir sveikatos sektoriuje vertinami labai teikiamai, jų produkcija pelnė daugelio klientų simpatijas. Kadangi gamintojams, kurių prekes įtraukiame į savo asortimentą, keliame labai aukštus reikalavimus, tai džiaugiamės galėdami Jums siūlyti tik geriausiųjų gaminius.

  Plaukų formavimo prietaisai internetu Hairfree.lt el. parduotuvėje – puikus pasirinkimas, konkurencinga kaina. Čia pateikiami ir prietaisus išbandžiusių mūsų klientų atsiliepimai, padėsiantys priimti sprendimą, ar verta įsigyti vieną ar kitą gaminį. Jūsų užsakymą operatyviai ir sklandžiai pristatysime per 1–2 darbo dienas Lietuvoje ar per 4–7 darbo dienas į daugelį Europos šalių. Jūsų patogumui – užsakymą galite atsiimti DPD, Omniva paštomatuose. Suteikiame galimybę pratęsti įsigyto prietaiso garantiją ir draudimą.