Prekių katalogas

Dermabrazijos aparatų antgaliai

 • Kaina 6995  su PVM
  Kaina 395  su PVM
  Kaina 695  su PVM
  Kaina 695  su PVM
 • Dermabrazijos aparatų filtrai užtikrina jų veikimo efektyvumą ir patogų naudojimą. Dermabrazija – tai efektyvus procesas, kurio metu yra pašalinamos negyvos ir suragėjusios odos dalelės, skatinama medžiagų apykaita ir atsinaujinimas. Aparatai suteikia galimybę šia procedūra mėgautis ir namuose, tačiau tinkamam jų veikimui užtikrinti būtina pasirūpinti keičiamomis dalimis.

  Keičiami filtrai yra reikalingi tiek veidui, tiek pėdoms skirtiems ar kitos paskirties dermabrazijos aparatams. Jie padeda surinkti įvairius nešvarumus, kuriuos dažniausiai sudaro pašalinamos odos dalelės. Ilgainiui filtras yra užpildomas, todėl jį būtina keisti, jei norima užtikrinti aparato odai šveisti ilgaamžiškumą ir efektyvų gydomąjį poveikį. Nenaudojant filtro arba jo laiku nekeičiant, nešvarumai, kuriuos filtras turėtų surinkti, atsidurs aparato viduje ir gali sutrikdyti jo veikimą. Be to, ilgai nekeistas filtras yra puiki terpė daugintis bakterijoms.

  Rekomenduojama filtrą keisti vidutiniškai po penkių procedūrų arba pastebėjus, kad jis pilnas – paprastai tai pasireiškia sumažėjusia aparato siurbiamąja galia. Nedelskite ir nerizikuokite, laiku pakeitus filtrą bus užtikrintas ne tik nepriekaištingas aparato veikimas, bet ir jo ilgaamžiškumas bei visada puikus rezultatas. Filtras iš tikrųjų atlieka apsauginę funkciją ir surenka nešvarumus, apsaugodamas nuo jų svarbias dalis ir praleisdamas oro srautus. Jei pastebėjote, kad aparato galingumas ima mažėti ir jis nebe toks efektyvus, vadinasi, atėjo metas pakeisti filtrą.

  Dermabrazijos aparatų filtrai mūsų parduotuvėje yra parduodami komplektais – tai labai patogu, nes iš karto galėsite įsigyti keletą vienetų. Tai keičiamos dalys, kurios yra gaunamos tiesiai iš gamintojų ir pasižymi puikia kokybe bei atitinka aparato reikalavimus.

  Rinkdamiesi filtrus savo aparatui, būtinai atkreipkite dėmesį į visą pateikiamą informaciją. Skirtingiems aparatams reikalingi skirtingi filtrai, kurie tarpusavyje gali skirtis savo dydžiu, forma ar kitais parametrais. Dažniausiai tam tikri filtrai yra skirti tik vienam konkrečiam aparatui, todėl atidžiai pasirinkite reikalingas prekes ir patikrinkite savo aparato modelį. Nauji dermabrazijos aparatų filtrai užtikrins puikius odos šveitimo rezultatus su jūsų turimu aparatu – tai nedidelė investicija, kuri yra labai svarbi užtikrinant odos procedūrų efektyvumą.