Prekių katalogas

Kulnų šveitimo galvutės

 • Šveitimo galvutės pėdų šveitikliui Lanaform Pedila (2 vnt.)
  Kodas: 5410984085668

  Pėdų nuospaudų šveitiklio Lanaform PEDILA komplektas - 2 vnt.

  Kaina 695  su PVM
 • Įvairūs priedai užtikrina grožio ir sveikatos priežiūros aparatų veikimo efektyvumą. Tai įvairios šveitimo galvutės, voleliai ir kiti priedai, kurie turėtų būti keičiami periodiškai. Tai keičiamos pėdų šveitiklių, nagų poliravimo ir kitiems grožio bei sveikatos palaikymui skirtiems aparatams. Asortimente rasite įvairių gamintojų prietaisams skirtas dalis, kurios yra originalios, gaunamos tiesiai iš gamintojų, todėl tobulai tinka. Pasirinkdami originalias dalis visada būsite tikri jų tinkamumu, jas bus lengva pakeisti, o aparatas vėl veiks tarsi naujas ir jį naudodami pasieksite puikių rezultatų.

  Šveitimo galvutės ir voleliai yra tos grožio aparatų detalės, kurios turi sąlytį su kūnu, todėl jas būtina periodiškai keisti. Be to, jos naudojant nusidėvi, todėl pasiekiamas prastesnis rezultatas. Toks nusidėvėjimas yra visiškai natūralus procesas, o informacijos apie tokių priedų keitimo dažnį ir rekomendacijas ieškokite savo turimo aparato instrukcijoje.

  Sveikatai ir grožiui skirti aparatai specialiai yra suprojektuoti su keičiamais priedais – taip užtikrinamas saugus naudojimas ir nepriekaištingas veikimas. Įsigijus originalius priedus, juos bus lengva pakeisti, nes priedai visiškai atitinka originalias detales. Atkreipiame dėmesį, kad priedai yra identiški, todėl pakeitus šveitimo galvutę ar volelį, prietaisas vėl veiks tarsi naujas.

  Keitimas yra svarbus ne tik dėl paviršių nusidėvėjimo, tačiau ir higieniniais sumetimais, todėl jei aparato ilgesnį laiką nenaudojote, tačiau vėl ketinate naudoti, rekomenduojama pakeisti antgalį nauju. Taip pat atkreipkite dėmesį į rekomendacijas pakeisti priedus, jei aparatas naudojamas ne vienam asmeniui arba jį naudojate grožio procedūroms teikti. Niekada neviršykite rekomenduojamų keitimo intervalų, nes tik laiku keičiant galvutes ir volelius aparatą bus galima efektyviai naudoti ilgą laiką.

  Jei renkatės įrenginį grožiui ar sveikatai, patogu iš karto įsigyti ir jam reikalingus priedus – jie tikrai pravers ateityje. Besirinkdami atkreipkite dėmesį į pavadinimą ir modelį, taip bus lengva asortimente rasti pasirinktam aparatui tinkamus priedus. Mūsų parduotuvėje rasite populiariausiems grožio aparatams skirtus volelius bei šveitimo galvutes, priedai gali būti komplektuojami po kelis vienetus ar kaip visas rinkinys.