Prekių katalogas

Ultravioletinių spindulių sterilizatoriai

 • Kaina 3395  su PVM
  Kaina 169  su PVM
  Sterlizatorius UV Germix Dual 10W
  Kodas: B14-SM001/DUAL
  Kaina 6495  su PVM
  Kaina 4995  su PVM
 • Jei teikiate grožio paslaugas: plaukų kirpimo, barzdų skutimo, makiažo, pedikiūro, manikiūro ar kt., neabejotinai naudojate daug įrankių. Taip pat siekiate maksimaliai užtikrinti švarą bei tvarką savo darbo vietoje ir laikytis higienos reikalavimų. Tai svarbu ir Jums, ir klientams bei Jūsų darbo vertei. Todėl privalu atsakingai pasirūpinti įrankių sterilizavimu. Kaip tai padaryti? Paprasčiausias ir labai efektyvus būdas, o svarbiausia – nepareikalausiantis didelių investicijų, yra įrankių sterilizatorius. Siūlome rinktis iš plataus mūsų asortimente esančių UV sterilizatorių spektro ir savo darbo įrankius išvalysite labai patogiai bei nepriekaištingai.

  Kokį UV sterilizatorių rinktis? Nenustebkite, kad šis klausimas Jums kils, kai susidursite su pasiūla. Mūsų el. parduotuvėje yra tikra UV sterilizatorių įvairovė, todėl galite identifikuoti savo poreikius, nustatyti finansines galimybes ir išsirinkti idealiai juos atitinkantį prietaisą. Taip pat turime skirtingų spalvų ir dizainų, kas suteiks progą Jums išsirinkti darbo aplinkoje tobulai įsiliesiantį naują, labai naudingą aparatą.

  UV sterilizatoriai skiriasi sterilizacijos temperatūra. Taip pat svarbus ir prietaiso galingumas, kuris tiesiogiai susijęs su našumu. Kuo prietaisas galingesnis, tuo daugiau įrankių sterilizuos per trumpesnį laiką. Tad jei UV sterilizatorius Jums reikalingas grožio salone, jei juo naudositės ne tik Jūs arba visada turite daug sterilizuojamų įrankių, tuomet tikslinga investuoti į galingesnį. Jei dirbate daugiau mėgėjiškai, įrankių turite nedaug ar prietaisu naudositės tik Jūs, galbūt užteks ir mažesnio galingumo. Viskas priklauso nuo Jūsų darbo ypatumų.

  Prietaiso matmenys ir svoris bus irgi svarbūs, jei UV sterilizatorių naudosite ne kaip stacionarų prietaisą, bet kaip mobilų, pavyzdžiui, jei dirbate skirtingose vietose.

  Ieškote, kur pirkti UV sterilizatorių konkurencinga kaina? Siūlome rinktis Hairfree.lt el. parduotuvėje. Pirkti internetu yra kur kas patogiau, nes tai suteikia progą maksimaliai taupyti brangų laiką, kitu atveju sterilizatoriaus reikėtų važiuoti į specializuotas parduotuves, derintis prie jų darbo laiko, o jei dar gyvenate ne didmiestyje, tuomet prietaiso kaina gerokai išaugtų pridėjus dar ir kelionės išlaidas. Tad rinkitės mūsų el. parduotuvėje, o mes pasirūpinsime sklandžiu pirkinio pristatymu.