Prekių katalogas

Manikiūro stalai

 • Kaina 269  su PVM
  Kaina 329  su PVM
  Kaina 449  su PVM
  Kaina 449  su PVM
  Kaina 369  su PVM
  Kaina 369  su PVM
  Kaina 469  su PVM
  Kaina 469  su PVM
  Kaina 419  su PVM
  Kaina 419  su PVM
  Kaina 399  su PVM
  Kaina 419  su PVM
  Kaina 369  su PVM
  Kaina 369  su PVM
  Kaina 139  su PVM
  Kaina 299  su PVM
 • Manikiūro stalas yra esminis šios paslaugos teikimo centras. Todėl jei planuojate pradėti teikti manikiūro paslaugas ar norite senąjį stalą pakeisti nauju, rinkitės Hairfree.lt pasiūlymų gausoje. Stalas labai svarbus, nes nuo jo priklauso manikiūro meistro patogumas, darbo kokybė, taip pat tai, kiek priemonių, įrankių galima ant stalo laikyti, kaip ir kur jas visas sudėti, kad dirbti būtų patogu. Nereikėtų pamiršti to, kad geras stalas prisideda ir prie kliento komforto, todėl verta rinktis atsakingai ir investuoti į kokybišką stalą.

  Visus mūsų asortimente esančius manikiūro stalus galima suskirstyti į tris kategorijas: paprasti stalai, manikiūro stalai su dulkių surinkėju ir manikiūro stalai su visa reikiama įranga. Pirmasis variantas bus paprastas ir suteiks galimybes reikiamą įrangą išsirinkti ir susimontuoti patiems. Bene dažniausias pasirinkimas yra stalai su jau įmontuotu dulkių surinkėju. O stalai su visa įranga yra komfortiškas sprendimas, atleidžiantis nuo rūpesčių pirkti viską atskirai.

  Dar turime sulankstomų manikiūro stalų, kurie bus puikus sprendimas, jei paslaugas teikiate ne vienoje vietoje. Sulankstomas stalas kompaktiškai susilanksto, o įdėtas į specialų jam skirtą krepšį yra patogus neštis.

  Manikiūro stalų dizainas labai įvairus: su lentynėlėmis, su stalčiais, su durelėmis, su stikliniu arba nepermatomu paviršiumi, su kojelėmis, be kojelių, su ratukais ir t.t. Turime skirtingų dizainų: nuo paprastų, klasikinių iki įmantrių, pasižyminčių grakščiomis formomis. Skirtingas stalų aukštis ir matmenys leis kiekvienam išsirinkti tinkamiausią variantą, atsižvelgiant į manikiūro meistro ūgį ir turimą laisvą plotą stalui.

  Svarstote, kur parduodami kokybiški manikiūro stalai patrauklia kaina? Rinkitės Hairfree.lt el. parduotuvėje internetu, mėgaukitės plačiu asortimentu, labai geromis kainomis ir sparčiu bei sklandžiu pristatymu. Pirkti internetu yra nepalyginamai patogiau, nes būsite nepriklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko. Todėl tai leis efektyviai taupyti brangų Jūsų laiką, kadangi nereikės važiuoti į specializuotas parduotuves rinktis stalo, stovėti kasoje, gaišti laiko eismo spūstyse. O jei esate ne iš didmiesčio, tuomet ir kelionėje užtruktumėte netrumpai. Tad apsipirkimas el. parduotuvėje bus nepamainomas sprendimas.