Prekių katalogas

Baro kėdės

 • Kaina 79  su PVM
  Kaina 79  su PVM
  Baro staliukas PRACTIC BLACK
  Kodas: BX-9001/BLACK
  Kaina 89  su PVM
  Baro staliukas PRACTIC WHITE
  Kodas: BX-9001/WHITE
  Kaina 89  su PVM
  Baro kėdė AMBIANCE CHROME SILVER
  Kodas: BX-1002/SILVER
  Kaina 49  su PVM
  Baro kėdė AMBIANCE CHROME ORANGE
  Kodas: BX-1002/ORANGE
  Kaina 49  su PVM
  Baro kėdė AMBIANCE CHROME RED
  Kodas: BX-1002/RED
  Kaina 49  su PVM
  Baro kėdė AMBIANCE CHROME BLACK
  Kodas: BX-1002/BLACK
  Kaina 49  su PVM
  Baro kėdė AMBIANCE CHROME WHITE
  Kodas: BX-1002/WHITE
  Kaina 49  su PVM
  Kaina 75  su PVM
  Kaina 75  su PVM
  Kaina 89  su PVM
  Kaina 75  su PVM
  Kaina 99  su PVM
  Kaina 99  su PVM
  Kaina 99  su PVM
 • Baro kėdėmis vadinamos įvairių dizainų aukštesnės nei įprastos kėdės ant vienos kojos, paprastai turinčios aukščio reguliavimo funkciją. Ir nors pavadinimas duoda užuominą, kad šio tipo baldai tobulai tinka prie baro, jų panaudojimo spektras yra kur kas platesnis. Baro kėdės tiks ir prie valgomojo stalo, prie salos virtuvėje, taip pat jos dažnai pasirenkamos ir grožio salonams, kirpykloms.

  Į ką atsižvelgti, renkantis baro kėdes?

  Nusprendę įsigyti naujas baro kėdes namams, kirpyklai, salonui ar kitai erdvei, įvertinkite tam tikrus aspektus. Pirmiausia, Jums turėtų būti svarbūs kėdės gabaritai. Tai ypač aktualu, jei baro kėdes perkate namams – prie baro, virtuvės salos ar valgomojo stalo. Tiksliai išmatuokite, kiek kėdėms turite vietos, – jos turi stovėti laisvai, nes daugelis turi sukimosi funkciją.

  Kokios medžiagos aktualios? Puikus variantas bus stabili ir tvirta metalinė konstrukcija bei audiniu ar oda aptraukta sėdimoji dalis. Siūlome prioritetą teikti odai ar dirbtinei odai – kėdė bus mažiau imli nešvarumams, o taip pat jos priežiūra nereikalaus daug laiko ir pastangų.

  Atsižvelkite ir į kėdės svorį, jei yra poreikis ją kartas nuo karto perkelti į kitą vietą.

  Aukščio reguliavimo funkcija bus didelis privalumas kalbant apie šio tipo baldus.

  Baro kėdės mūsų asortimente

  Šioje prekių kategorijoje Jūsų laukia platus baro kėdžių pasirinkimas. Kėdės skiriasi spalvine gama, taip pat sėdimosios dalies bei atlošo forma, atlošo dydžiu, kai kurios turi šiek tiek į viršų užlenktus sėdimosios dalies šonus, kas suteikia papildomo komforto.

  Visos mūsų asortimente esančios baro kėdės turi aukščio reguliavimo funkciją, todėl lengvai pritaikysite skirtingo ūgio naudotojams, taip pat bus nesunku priderinti prie Jūsų turimo baro arvalgomojo stalo, kitų baldų.

  Baro kėdės internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Mūsų pasiūloje labai lengvai ir greitai išsirinksite Jums labiausiai patinkančią ir poreikius atitinkančią baro kėdę. Visi gaminiai aukštos kokybės ir dovanos geriausią naudojimosi jais patirtį. Atsižvelkite į tai, kad pristatymo galimybės priklauso nuo pirkinio gabaritų bei svorio.