Prekių katalogas

Prekės namams, buičiai ir laisvalaikiui

 • Interjero detalės užtikrina jaukumą ir harmoniją tiek namuose, tiek darbo aplinkoje. Dekoracijos gali būti labai įvairios: pradedant smulkiais baldais ar apšvietimu ir baigiant įvairiomis statulėlėmis ar augalais. Interjero detalės padeda pabrėžti aplinkos individualumą ir išskirtinumą, o kartais ir užmaskuoti tai, ką norime paslėpti. Be interjero detalių praktiškai neįmanoma sukurti jaukaus ir vientiso interjero, atitinkančio pasirinktą stilių.

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite daug įvairių dekaracijų interjerui Jas atrinkome ir visos gausybės, teikdami prioritetą kokybei ir detalėms. Dėl to galite pasitikėti mūsų produktų kokybe ir puikia išvaizda – savo klientams atrinkome tai, kas geriausia.

  Gausiame pasirinkime rasite itin tikroviškai atrodančių dirbtinių augalų, kurie puikiai papildys tiek namų, tiek darbo aplinką. Kačių mylėtojams siūlome rinktis iš plataus kačių namelių – draskyklių asortimento, kuriame daugybė spalvų, formų ir įvairių veiklų mylimam keturkojui augintiniui. Kuriant prabangius interjerus puikiai derės dekoratyviniai fontanai, kurie pasižymi unikalia ir išskirtine išvaizda. Tai interjero detalės, kurios gali būti naudojamos tiek viduje, tiek lauke. Fontanus papildys stilingi ir prabangios išvaizdos vazonai, kuriose galėsite auginti savo mėgstamas gėles ar kitus augalus. Natūralia ir išskirtine išvaizda žavi iš jūros žolės pinti kilimėliai, kurie savo spalvomis ir raštais pagyvins kiekvieną interjerą.

  Daugelis mūsų interjero detalių asortimento yra universalios ir puikiai tinka naudoti ne tik namuose, bet ir komercinėse patalpose. Aplinka ir jos kuriama nuotaika bei jaukumas itin svarbus ir biure, grožio salonuose, parduotuvėse bei kitos paskirties patalpose, į kurias užsuka klientai. Pasirinkę mūsų interjero detales greitai ir lengvai atnaujinsite interjerą arba pabrėšite jo unikalumą ir suteiksite aplinkai daugiau jaukumo. Įvairios detalės bet kokiam interjero stiliui suteikia išbaigtumo ir prabangos dvelksmą.

  Kokybiški interjero elementai, pagaminti sutelkiant dėmesį į detales ir yra nepakeičiami aksesuarai. Jaukioje ir malonioje aplinkoje daug smagiau leisti laiką, tad kviečiame pasirūpinti savimi ir savo klientais puoselėjant ir praturtinant patalpų stilių moderniomis ar klasikinėmis, tačiau visada stilingomis ir elegantiškomis interjero detalėmis.

  Kaina 59  su PVM
  Kaina 3495  su PVM
  Kaina 1995  su PVM
  Eterinių aliejų garintuvas Lanaform Davy Mist
  Kodas: LA120325

  Elegantiškas ultragarsinis eterinių aliejų garintuvas iš stiklo ir natūralaus medžio

  Kaina 5995  su PVM
  Kaina 2295  su PVM
  Kaina 79  su PVM
  Kaina 79  su PVM
  Kaina 2995  su PVM
  Kaina 2995  su PVM
  Hamakas SUMMER BREEZE 200x100cm 160kg
  Kodas: L70A1
  Kaina 1195  su PVM
  Hamakas su tinkleliu nuo vabzdžių ACTIVE SUMMER BLACK 260x140cm 200kg
  Kodas: AG233I

  Turistinis hamakas pagamintas iš patvaraus nailono ir poliesterio, turi apsauginį tinklelį nuo vabzdžių

  Kaina 1895  su PVM
  Kaina 1895  su PVM
  Kosmetikos dėžutė ELEGANCE STYLE White
  Kodas: DA118
  Kaina 3495  su PVM
  Kaina 3495  su PVM
  Kaina 59  su PVM
  Oro valytuvas Lanaform Smart Air Purifier AV-99C
  Kodas: LA120210
  Kaina 169  su PVM