Prekių katalogas

Prekės buičiai ir namams

 • Interjero detalės užtikrina jaukumą ir harmoniją tiek namuose, tiek darbo aplinkoje. Dekoracijos gali būti labai įvairios: pradedant smulkiais baldais ar apšvietimu ir baigiant įvairiomis statulėlėmis ar augalais. Interjero detalės padeda pabrėžti aplinkos individualumą ir išskirtinumą, o kartais ir užmaskuoti tai, ką norime paslėpti. Be interjero detalių praktiškai neįmanoma sukurti jaukaus ir vientiso interjero, atitinkančio pasirinktą stilių.

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite daug įvairių dekaracijų interjerui Jas atrinkome ir visos gausybės, teikdami prioritetą kokybei ir detalėms. Dėl to galite pasitikėti mūsų produktų kokybe ir puikia išvaizda – savo klientams atrinkome tai, kas geriausia.

  Gausiame pasirinkime rasite itin tikroviškai atrodančių dirbtinių augalų, kurie puikiai papildys tiek namų, tiek darbo aplinką. Kačių mylėtojams siūlome rinktis iš plataus kačių namelių – draskyklių asortimento, kuriame daugybė spalvų, formų ir įvairių veiklų mylimam keturkojui augintiniui. Kuriant prabangius interjerus puikiai derės dekoratyviniai fontanai, kurie pasižymi unikalia ir išskirtine išvaizda. Tai interjero detalės, kurios gali būti naudojamos tiek viduje, tiek lauke. Fontanus papildys stilingi ir prabangios išvaizdos vazonai, kuriose galėsite auginti savo mėgstamas gėles ar kitus augalus. Natūralia ir išskirtine išvaizda žavi iš jūros žolės pinti kilimėliai, kurie savo spalvomis ir raštais pagyvins kiekvieną interjerą.

  Daugelis mūsų interjero detalių asortimento yra universalios ir puikiai tinka naudoti ne tik namuose, bet ir komercinėse patalpose. Aplinka ir jos kuriama nuotaika bei jaukumas itin svarbus ir biure, grožio salonuose, parduotuvėse bei kitos paskirties patalpose, į kurias užsuka klientai. Pasirinkę mūsų interjero detales greitai ir lengvai atnaujinsite interjerą arba pabrėšite jo unikalumą ir suteiksite aplinkai daugiau jaukumo. Įvairios detalės bet kokiam interjero stiliui suteikia išbaigtumo ir prabangos dvelksmą.

  Kokybiški interjero elementai, pagaminti sutelkiant dėmesį į detales ir yra nepakeičiami aksesuarai. Jaukioje ir malonioje aplinkoje daug smagiau leisti laiką, tad kviečiame pasirūpinti savimi ir savo klientais puoselėjant ir praturtinant patalpų stilių moderniomis ar klasikinėmis, tačiau visada stilingomis ir elegantiškomis interjero detalėmis.

  Oro vėsintuvas Lanaform Breezy Cube
  Kodas: 5410984087730

  Oro vėsintuvas užtikrina, kad pro vandens filtrą pučiamas oras tampa gerokai vėsesnis. Be to, oras taip pat tampa drėgnesnis, taip sukuriamas dar didesnis komfortas

  Kaina 5495
  Kokteilių gaminimo rinkinys ELEGANCE SET, 500ml 5vnt.
  Kodas: I58

  Rinkinys pagamintas iš nerūdijančio plieno

  Kaina 1845
  Silikoninės ledukų formelės, 2vnt.
  Kodas: MXD103

  Šis silikoninis ledukukų formelių rinkinys yra tvirtos struktūros, sandarus, saugus ir netoksiškas, pagamintas iš maistinio silikono, be BPE

  Kaina 1095
  Stiklinių su dvigubomis sienelėmis rinkinys (2vnt.), 450ml
  Kodas: L19010

  Rankų darbo stiklinės su dvigubomis sienelėmis  

  Kaina 1295
  Dekoratyvinis vidaus-lauko fontanas BAMBOO 94cm (A)
  Kodas: 8711801084152#
  Kaina 69 
  Dekoratyvinis fontanas ROCK 19.5cm
  Kodas: 8711004005763
  Kaina 1595
  Kaina 995
  Dekoratyvinis fontanas LIGHT 22cm
  Kodas: 8713105057313
  Kaina 1695
  Kaina 35 
  Baro kėdė VIVUS BLACK
  Kodas: 143510
  Kaina 89 
  Baro kėdė VIVUS PINK
  Kodas: 143509
  Kaina 89 
  Baro kėdė VIVUS GRAY
  Kodas: 143508
  Kaina 89