Prekių katalogas

Interjero detalės

 • Interjero detalės užtikrina jaukumą ir harmoniją tiek namuose, tiek darbo aplinkoje. Jos gali būti labai įvairios: pradedant smulkiais baldais ar apšvietimu ir baigiant įvairiomis statulėlėmis ar augalais. Interjero detalės padeda pabrėžti aplinkos individualumą ir išskirtinumą, o kartais ir užmaskuoti tai, ką norime paslėpti. Be interjero detalių praktiškai neįmanoma sukurti jaukaus ir vientiso interjero, atitinkančio pasirinktą stilių.

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite daug įvairių interjero detalių. Jas atrinkome ir visos gausybės, teikdami prioritetą kokybei ir detalėms. Dėl to galite pasitikėti mūsų produktų kokybe ir puikia išvaizda – savo klientams atrinkome tai, kas geriausia.

  Gausiame pasirinkime rasite itin tikroviškai atrodančių dirbtinių augalų, kurie puikiai papildys tiek namų, tiek darbo aplinką. Kačių mylėtojams siūlome rinktis iš plataus kačių namelių – draskyklių asortimento, kuriame daugybė spalvų, formų ir įvairių veiklų mylimam keturkojui augintiniui. Kuriant prabangius interjerus puikiai derės dekoratyviniai fontanai, kurie pasižymi unikalia ir išskirtine išvaizda. Tai interjero detalės, kurios gali būti naudojamos tiek viduje, tiek lauke. Fontanus papildys stilingi ir prabangios išvaizdos vazonai, kuriose galėsite auginti savo mėgstamas gėles ar kitus augalus. Natūralia ir išskirtine išvaizda žavi iš jūros žolės pinti kilimėliai, kurie savo spalvomis ir raštais pagyvins kiekvieną interjerą.

  Daugelis mūsų interjero detalių asortimento yra universalios ir puikiai tinka naudoti ne tik namuose, bet ir komercinėse patalpose. Aplinka ir jos kuriama nuotaika bei jaukumas itin svarbus ir biure, grožio salonuose, parduotuvėse bei kitos paskirties patalpose, į kurias užsuka klientai. Pasirinkę mūsų interjero detales greitai ir lengvai atnaujinsite interjerą arba pabrėšite jo unikalumą ir suteiksite aplinkai daugiau jaukumo. Įvairios detalės bet kokiam interjero stiliui suteikia išbaigtumo ir prabangos dvelksmą.

  Kokybiški interjero elementai, pagaminti sutelkiant dėmesį į detales ir yra nepakeičiami aksesuarai. Jaukioje ir malonioje aplinkoje daug smagiau leisti laiką, tad kviečiame pasirūpinti savimi ir savo klientais puoselėjant ir praturtinant patalpų stilių moderniomis ar klasikinėmis, tačiau visada stilingomis ir elegantiškomis interjero detalėmis.

  Dekoratyvinis fontanas - oro drėkintuvas LIGHT 22cm (1)
  Kodas: 8713105057313-1
  Kaina 2890
  Kačių namelis - draskyklė 89cm BEIGE
  Kodas: KMB004A-BEIGE
  Kaina 49 
  Kačių namelis - draskyklė 89cm GREY
  Kodas: KMB004A-GREY
  Kaina 49 
  Kačių namelis - draskyklė 150cm BEIGE
  Kodas: CAT215-BEIGE
  Kaina 49 
  Kačių namelis - draskyklė 150cm GREY
  Kodas: CAT215-GREY
  Kaina 49 
  Kačių namelis - draskyklė 180cm GREY
  Kodas: CAT608-GREY
  Kaina 89 
  Kačių namelis - draskyklė 180cm BEIGE
  Kodas: CAT608-BEIGE
  Kaina 89 
  Kačių namelis - draskyklė 230-260cm BEIGE
  Kodas: CAT807-BEIGE
  Kaina 99 
  Kačių namelis - draskyklė 230-260cm GREY
  Kodas: CAT807-GREY
  Kaina 99