Prekių katalogas

Veido valymo aparatų antgaliai


 •  

  Kaina 995  su PVM
  Kaina 995  su PVM
  Kaina 995  su PVM
  Kaina 995  su PVM
  Kaina 995  su PVM
  Kaina 895  su PVM
  Kaina 795  su PVM
 • Siūlome platų asortimentą, kuriame šveitikliai, šepetėliai ir kiti priedai, skirti grožio bei sveikatos aparatams. Visi siūlomi priedai yra originalūs ir aukščiausios kokybės, todėl užtikrina puikius rezultatus. Keičiami šveitikliai bei šepetėliai visiškai atitinka originalius priedus, todėl puikiai tiks jūsų turimam prietaisui.

  Pasirinkdami priedus turimam aparatui, galėsite pailginti jo naudojimą. Atkreipkite dėmesį į turimą aparato modelį bei pavadinimą ir lengvai rasite reikalingus priedus plačiame asortimente. Prekių aprašyme yra pateikiama visa reikalinga informacija – kai kurie šepetėliai ar šveitikliai skiriasi savo parametrais, tačiau gali būti naudojami tam pačiam įrenginiui. Galite rinktis, pavyzdžiui, švelnesnius šerelius, pritaikytus jautriai odai, arba standartinius, skirtus efektyvesniam valymui užtikrinti.

  Visada pasirūpinkite reikalingais priedais, rekomendacijas dėl jų keitimo rasite turimo įrenginio instrukcijoje. Keisti šias detales reikia ne tik dėl nusidėvėjimo, bet ir dėl higieninių sumetimų – ant šerelių laikui bėgant kaupiasi bakterijos, kurios gali sukelti nepageidaujamų padarinių. Laiku pakeista elektrinio dantų šepetėlio galvutė ar veido valymo šepetėliai užtikrins puikius rezultatus naudojant įrenginius. Visada paisykite gamintojų rekomendacijų ir laiku pasirūpinkite keičiamais priedais. Jų patogu įsigyti kartu su įrenginiu – taip nereiks sukti galvos vienam antgaliui susidėvėjus.

  Nesibaiminkite pakeitimo proceso, jis yra itin paprastas ir greitas. Visi keičiami elementai sukurti taip, kad juos būtų lengva pakeisti per keletą akimirkų, o įrenginys vėl veiks kaip naujas. Originalūs šveitikliai, šepetėliai ir keičiamos galvutės yra saugios naudoti ir atitinka įrenginio techninius parametrus.

  Nusidėvėję šveitiklių ar dantų šepetėlių galvučių šereliai pakeičia savo kryptį, todėl juos naudojant nėra pasiekiamas efektyvus valymas. Naujų galvučių šereliai yra nukreipti tinkama kryptimi, todėl švelniai ir tiksliai atlieka savo funkciją. Skirtumą pajusite iš karto, vos pakeitę aparato galvutę – prietaisas vėl veiks tarsi naujas ir galėsite mėgautis geriausiu valymo rezultatu.

  Asortimente rasite tiek pavienių antgalių, tiek ir jų komplektų. Kaip priedai yra komplektuojami, priklauso nuo gamintojo ir turimo dantų šepetėlio ar veido odos šveitiklio modelio.