Prekių katalogas

Pirkimas internetinėje parduotuvėje Hairfree.lt

 • Internetinėje parduotuvėje Hairfree.lt apsipirksite saugiai, greitai ir patogiai. Kviečiame išsirinkti iš plataus mūsų kokybiškų prekių asortimento ir tuo įsitikinti patiems!

   

  Kada bus pristatyta mano prekė?

  Užsakymai komplektuojami ir siunčiami iš skirtingų sandėlių, todėl prekių terminai gali skirtis. Prekės puslapyje atkreipkite dėmesį ar turime prekę sandėlyje. Jeigu turime, atskirai nurodomas orientacinis jos pristatymo terminas. Jeigu nurodytas mažas prekės kiekis, maloniai prašome teirautis pristatymo termimo.

  Kiek kainuos prekių pristatymas?

  Pristatymo kaina priklauso nuo pristatymo būdo, prekės svorio bei tūrio. Tiksli pristatymo kaina apskaičiuojama automatiškai susidėjus norimas prekes į prekių krepšelį užsakymo pateikimo metu.

   

  Kaip užsakyti prekes internetu?

  1 žingsnis Įsidėkite patikusią prekę į pirkinių krepšelį, spausdami "Į krepšelį". Jei turite klausimų, Hairfree.lt konsultantai pasirengę į juos atsakyti ar patarti.

  2 žingsnis Įsidėję pasirinktas prekes į krepšelį, užveskite pelę ant puslapio viršutinio, dešiniojo kampo. Atsivėrus prekių krepšelio langui, spauskite "Pradėti pirkimą".

  3 žingsnis Įveskite informaciją, reikalingą prekės pristatymui  – kontaktinius duomenis, pristatymo būdą, apmokėjimo būdą. Užpildę visus būtinus laukelius, spauskite "Užsakyti".

  4 žingsnis Apmokėkite užsakymą naudodamiesi pasirinktu apmokėjimo būdu.

  5 žingsnis Viskas! Jūsų užsakymas pradedamas ruošti išsiuntimui. Prieš pristatydamas prekes kurjeris su Jumis susisieks ir suderins patogų pristatymo laiką.

   

  Jeigu pirkimo metu kilo kažkokių nesklandumų - ne bėda. Susisiekite telefonu ar el. paštu ir mes priimsime Jūsų užsakymą.

  Dėkojame, kad perkate!